Upozornění

V souvislosti s nepřehlednou situací ohledně pořádání akcí si raději přímo u pořadatelů ověřujte zda se akce koná. Bohužel nemůžeme ručit za správnost všech termínů a dostupnosti akcí uvedených na kdykde.cz. Díky za pochopení.

Zážitkový večer malování ArtMoment

4.8.2020, 18:00 – 21:00

Nedávno jsme v Praze spustili nový a netradiční způsob zábavy pro kreativní lidi. Projekt jsme pojmenovali ArtMoment a pořádáme zážitkové večery malování v elegantním prostředí restaurace Spojka Karlín.

Cena vstupenky: od 1090,- Kč

Za 3 hodiny návštěvníci namalují stylový obraz, který si na konci večera odnesou domů. Naše instruktorky se vším poradí a dokončit obraz tedy zvládnou i ti, kteří nikdy nemalovali a nemají žádné zkušenosti. Spíše než kurz má celý event nádech večera plného zábavy s kamarády ve skvělém prostředí s příjemnou atmosférou. Náš zážitkový večer může být skvělá příležitost zažít jedinečné rande, večer s kamarády, nebo nezapomenutelný firemní večírek nebo narozeninovou oslavu. Přímo teď máme vypsané tři termíny konání večerů malování - 4., 11. a 18. srpna. Pro více informací o nás navštivte náš web www.artmoment.cz