Vínofest - Riegrovy Sady

14.8.2020, 15:00 – 15.8.2020, 22:00

Můžeš se nechat námi vézt kaleidoskopem známých či méně známých, i přesto skvělých značek vín, včetně prosecca.

Máte možnost ochutnat průřez z vinic z Čech, Moravy a Evropy. K degustaci budete mít mnoho vzorků a příležitost ochutnat rozmanitost originální street food nabídky na mnoho způsobů a nejen to. A navíc! Uděláte pro sebe něco zdravého, protože budete na čerstvém vzduchu a na něm všechno tak nějak víc chutná.

Víno je fenomén! Již více jak 5000 let př. n. l. zmiňují kroniky, že staří Řekové dali základ dnešnímu vinařství a snažili se zdokonalovat výrobu vína. I proto dnes můžeme ochutnávat tento nápoj mnoha odrůd z úrodných oblastí po celé zeměkouli, z vyšlechtěné vinné révy umně přetvořený vinaři v lahodný mok, který se po právu stal fenomenální a kultovní záležitostí prověřenou časem.

pátek 14. srpna 2020 od 15:00 do 22:00
sobota 15. srpna 2020 od 12:00 do 22:00

Kde?
Riegrovy sady, Praha 2.
V nádherném prostředí Riegrových sadů na Královských Vinohradech, kde najdete neskutečně nádherný a ojedinělý pohled z vyhlídky, na neobvyklou scenérii Pražského Hradu a Malé Strany. Tento městský park je vhodný ke kompletnímu vyžití i na rodinné procházky. V dnešní době tak určitě oceníte a upřednostníte vzdušný prostor v přírodní parku v téměř v centru Prahy, než uzavřené prostory restaurací a nákupních center.

Vstup volný!
Zakoupit skleničku si můžete u vstupu na festival za 100Kč