Upozornění

S ohledem na současnu situaci si prosíme raději ověřujte u pořadatelů jak je to s plánovanými akcemi, některé se budou vysílat v live streamech, jiné jsou posunuty, nebo zcela zrušeny. I když se maximálně snažíme, nemůžeme ručit za správnost všech zveřejněných termínů na kdykde.cz. Díky za pochopení.

CANN vysílá nejosobnější singl Vzlítnout jako svou zpověď

5.6.2020

R&B zpěvák CANN se na české hudební scéně objevil před dvěma lety a téměř hned získal milionová zhlédnutí svých videí na YouTube a stal se tak jednou z hvězd sociálních sítí. Dnes má přes 10 milionů zhlédnutí na YouTube a na TikToku je jedním z nejsdílenějších. Nyní uvádí svou nejosobnější píseň, co napsal, kterou se vrací do svého dětství. Zároveň zve na pražský koncert na palubu lodi Cargo Gallery v pátek 5. 6. 2020, kde představí speciální show.

Text singlu je jakousi zpovědí, nyní již dospělého kluka, co na svůj problém nahlíží dnes zcela jinýma očima, ale nesl se celým jeho dospívajícím životem. „Klip je kus mého života, který jsem si až doteď nechával jen pro sebe. Od mala jsem měl pihy na těle a v obličeji. Doma mi říkali, že je to jako obloha a hvězdy. Ve škole se mi ale smáli, protože jsem vypadal jinak. Dostalo mě to do situace, když jsem začal nosit pouze dlouhé rukávy, abych schoval ruce. Neexistoval den, kdy bych neusínal a neprosil, ať to jednou zmizí. Bude to znít stupidně, ale někdo mě v tomhle vyslyšel. Potkal jsem člověka, co mi postupně dokázal změnit pohled na sebe. Pihy mi zůstaly, ale v hlavě začaly mizet,“ popisuje s upřímností a úsměvem zpěvák CANN.

 

Video vzniklo v rodném Hradci Králové a za kameru se tradičně postavil Rallife Tomáš, se kterým CANN spolupracuje od prvního videa. 

 

CANN se doposud soustředil především na tvorbu a produkci videoklipů a živé hraní nebylo hlavní aktivitou. Nicméně svůj první koncert vyprodal. Nyní však v doprovodu kapely chystá speciální show v Praze. Proběhne v pátek 5. června v Cargo Gallery. Předprodej vstupenek byl zahájen v síti GoOut.cz