Upozornění

S ohledem na současnu situaci si prosíme raději ověřujte u pořadatelů jak je to s plánovanými akcemi, některé se budou vysílat v live streamech, jiné jsou posunuty, nebo zcela zrušeny. I když se maximálně snažíme, nemůžeme ručit za správnost všech zveřejněných termínů na kdykde.cz. Díky za pochopení.

Kryštof Kemp na Konopišti

15.8.2020

Letošní Kryštof Kempy, které se ponesou v duchu filmu, zavítají celkem do osmi měst. Support Lesbiens se představení na všech koncertních zastávkách. Sedm z nich již hlásí beznadějně vyprodáno a vstupenky lze v tuto chvíli zakoupit jen do Liberce.

 “Před rokem, kdy jsem pozval Richarda na náš neveřejný křest alba Glow do pražského klubu Doupě, tak jsem tenkrát netušil, že to může rozhodnout o tom, že si nás pozve jako jednoho z hostů na svoje Kempy. Já i kluci si toho moc vážíme, protože bez diskuze tato akce patří k tomu nejlepšímu, co letní festivalová sezóna v ČR nabízí. Líbí se mi i koncept těchto putovních festivalů, takže se opravdu těším,” říká Hynek Toman.

Supporti zároveň chystají zařadit do svého festivalového setlistu, vedle největších hitů kapely, i pár nových songů, na kterých již intenzivně pracují. 

“Po loňské sezóně, kdy se nám dostalo naprosto skvělých reakcí od publika, se nemůžu dočkat, až zahrajeme fanouškům novou, svěží tvorbu. Tenhle rok se prostě cítíme ve vrcholné formě a já osobně plánuji předvést svůj doposud nejlepší pódiový výkon,” dodává s úsměvem zpěvák kapely Dušan Marko.

Rozpis Kryštof Kempů

4.7. Náměšť na Hané

11.7. Hukvaldy

18.7. Strážnice

25.7. Svojšice u Přelouče

8.8. Liberec

15.8. Konopiště

22.8. Loket 

29.8. Plzeň

Více informací na https://www.supportlesbiens.cz/