Upozornění

Přátelé, je to špatné, většina akcí je opět zrušena. Ověřte si raději přímo u pořadatelů jak je to s plánovanými akcemi, některé se budou vysílat v live streamech, jiné jsou posunuty, nebo zcela zrušeny. Bohužel v této situaci nemůžeme ručit za správnost termínů a dostupnosti akcí uvedených na kdykde.cz. Díky za pochopení.

ACTION MAN - Slezské divadlo Opava

Představení Action Man pro vás připraví profesionální tanečníci a tanečnice SD Opava spolu se speciálními hosty. 

ACTION MAN - Slezské divadlo Opava
  • Adresa:
    Horní náměstí 195/13
    Opava 746 01

Libreto napsal Martin Tomsa, který se ujal také režie a choreografie. Hudbu pro toto jevištní dílo složila nadějná opavská kapela Fofrklacek.

Martin Tomsa, choreograf:

„Action Man je dokonalý, nezranitelný hrdina, který projde výcvikem speciální zásahové jednotky u policie a on je lékem na nemoc zvanou zločin. Tuto nemoc v našem příběhu představují fanatičtí zdrogovaní hrdlořezové, kteří chtějí jen svůj dokonalý svět anarchie a bezvládí. V tanečních a pohybově akčních scénách budeme svědky nekonvenčního představení s prvky parodie a nadsázky na filmové akční hrdiny, na scény rvaček a střílení, na milostné momenty. V představení se budou prezentovat krásné ženy v rolích modelek a manekýn, zdravotních sester, muži jako členové policejní zásahové jednotky atd.“

Termíny