Upozornění

Přátelé, je to špatné, většina akcí je opět zrušena. Ověřte si raději přímo u pořadatelů jak je to s plánovanými akcemi, některé se budou vysílat v live streamech, jiné jsou posunuty, nebo zcela zrušeny. Bohužel v této situaci nemůžeme ručit za správnost termínů a dostupnosti akcí uvedených na kdykde.cz. Díky za pochopení.

Neviditelný teambuilding

1.1.2020 – 31.12.2020, 23:59

Nudí vás klasické teambuildingy a hledáte pro své zaměstnance opravdové dobrodružství, které prověří jejich kvality a zároveň stmelí kolektiv?

Neviditelný teambuilding
  • Adresa:
    Karlovo náměstí 1/23
    Praha 2 120 00

Pak vyzkoušejte Neviditelný teambuilding. Naši nevidomí průvodci vás a vaše kolegy či zaměstnance vezmou do tmy, kde budou plnit různé úkoly a překonávat překážky. Jen díky spolupráci se budou moct posunout dál. Zjistíte, jak spolu umí týmově fungovat, jaké role, kdo zastává, a na koho je opravdu spoleh. Teambuilding sice probíhá potmě, ale prozradí na každého víc než za denního světla.

Do tmy vždy vstupuje maximálně 6členná skupinka po 15 minutách. Ostatní si zatím mohou projít viditelnou část výstavy. Prohlídka v neviditelné části je na 60 min.

Kdo vás teambuildingem provede?

Bílá Nikola, Hájková Lenka, Hosnedl Lukáš, Illeková Tereza, Kodet Ondřej, Koutná Juliana, Kováčová Michaela, Kyncl Petr, Lusk Ondřej, Moravcová Jana, Novotná Cecilie, Novotný Michal, Petrašová Libuše, Pšanský Jaromír, Rous Tomáš, Seidlová Šárka, Takáč Patrik, Trnka Jaroslav, Valér Lukáš, Vámoš Lukáš

Rezervace Neviditelného teambuildingu je nutná na e-mailu: [email protected]