Upozornění

Přátelé, je to špatné, většina akcí je opět zrušena. Ověřte si raději přímo u pořadatelů jak je to s plánovanými akcemi, některé se budou vysílat v live streamech, jiné jsou posunuty, nebo zcela zrušeny. Bohužel v této situaci nemůžeme ručit za správnost termínů a dostupnosti akcí uvedených na kdykde.cz. Díky za pochopení.

BRuNO family park – zábava v Brně pro celou rodinu!

1.1.2020 – 31.12.2020, 23:59

Zábavní park BRuNO sídlí v Brně-Slatině. Celoročně si v něm můžete užít 40 atrakcí (od 38 m dlouhého toboganu, přes lodičky, autíčka a trampolíny až po 14 pater labyrintu nebo třeba boulderovou stěnu).

BRuNO family park – zábava v Brně pro celou rodinu!
  • Adresa:
    Kigginsova 2,
    Brno-Slatina, 627 00

Pokud máte také menší děti, nemusíte se bát, že by se v parku nezabavily. Je pro ně určeno celé patro (oddělení „Mláďata“), kde je také malá kavárnička. Kromě ní je v parku ještě brasserie Zobka, kde se můžete naobědvat, ale také restaurace Hnízdo, kde je opravdu exkluzivní gastronomie.

Od jara do podzimu máte možnost navštívit také venkovní část parku s dalšími 15 atrakcemi (např. bagjump – skok až ze čtyřmetrové výšky, šlapací autíčka, vodní svět s fontánami a pumpami, nebo třeba skluzavky, tobogany a také klasické houpačky).

Přijeďte na výlet do BRuNA!

BRuNO family park

www.brunofamilypark.cz