Upozornění

V souvislosti s nepřehlednou situací ohledně pořádání akcí si raději přímo u pořadatelů ověřujte zda se akce koná. Bohužel nemůžeme ručit za správnost všech termínů a dostupnosti akcí uvedených na kdykde.cz. Díky za pochopení.

Vyrazte do Paláce Pardubice na zimní slevy

1.1.2020 – 31.1.2020, 23:59

V Paláci Pardubice právě vrcholí povánoční slevy. Za skvělé ceny nyní pořídíte kvalitní oblečení, vybranou drogerii a spoustu doplňků. Trvání výprodejových slev se liší podle jednotlivých obchodníků.

Spolu s koncem pohodových svátků začínají speciální povánoční slevy. Výhodně nakoupíte pestrou paletu zboží, které obchodní centrum Palác Pardubice nabízí na dvou podlažích.

Výprodeje odstartovaly například v obchodech Yves Rocher, kde pořídíte kvalitní drogerii a kosmetiku. Speciálních povánočních nabídek zde můžete využít do 19. ledna 2020. Stylové oblečení výhodně koupíte v prodejně TimeOut do 31. ledna 2020. Vybrané modely kvalitních britských doplňků pořídíte za speciální ceny v obchodě Storm v 1. patře pouze do 8. ledna 2020. Velký zimní výprodej bot a doplňků naleznete i v prodejně Baťa. Slevy na vás čekají i v prodejně INDECOR do 2. února 2020. Zlevněné vybavení pro hospodyňky pořídíte v obchodě Orion do 2. února 2020. Výhodných slev až do výše 50 % můžete využít na stylové oblečení v obchodech Orsay, H&M a Lindex.

Nenechte si ujít speciální povánoční slevy a vybavte se na zimu i celý následující rok. Kromě uvedených na vás čekají i další speciální nabídky.

Od čtvrtka 2. ledna si opět můžete užívat standardní otevírací dobu obchodního centra.

Aktuální informace najdete na webu www.palacpardubice.cz.