Upozornění

Přátelé, je to špatné, většina akcí je opět zrušena. Ověřte si raději přímo u pořadatelů jak je to s plánovanými akcemi, některé se budou vysílat v live streamech, jiné jsou posunuty, nebo zcela zrušeny. Bohužel v této situaci nemůžeme ručit za správnost termínů a dostupnosti akcí uvedených na kdykde.cz. Díky za pochopení.

O hodině navíc aneb Potlach v hustníku - Žižkovské divadlo Járy Cimrmana

Dvakrát do roka se posouvá čas. Na jaře o hodinu dopředu, a aby se to vyrovnalo, tak se jedné podzimní noci ručičky všech hodin vracejí zase o hodinu zpátky. 

O hodině navíc aneb Potlach v hustníku - Žižkovské divadlo Járy Cimrmana
  • Adresa:
    Štítného 520/5
    Praha 3 130 00

Vít Peřina

Loutková komedie.

Díky tomu bývá ona říjnová sobotní noc o hodinu delší. A právě během této tajůplné „hodiny navíc“ vrcholí inscenace podle původní hry Víta Peřiny.

Jejími hlavními hrdiny jsou sourozenci Maruška a Honzík, kteří žijí pouze s tatínkem kdesi v panelákovém bytě na okraji velikého města. Jednou se však otec rozhodne vzít své děti na noc do lesa, kde trávil dětství se svým tátou trampem on.

A jelikož právě trampové „zavírají les“ a připravují ho na blížící se zimu, zůstanou všichni vzhůru až do onoho kouzelného okamžiku, kdy se čas posune o hodinu nazpět. V ten moment se začnou dít věci, o kterých se dětem a trampům nejspíš nikdy ani nezdálo…

Délka představení je 45 minut bez přestávky.

Hrají:

Diana ČičmanováMichaela PalaščákováMarkéta SýkorováFilip HomolaPetr JelínekAdam KubištaPetr ŠtěpánekMiroslav OšanecMarek SýkoraAntonín Týmal

Režie: Tomáš Dvořák

více o souboru na: www.naivnidivadlo.cz