Upozornění

V souvislosti s nepřehlednou situací ohledně pořádání akcí si raději přímo u pořadatelů ověřujte zda se akce koná. Bohužel nemůžeme ručit za správnost všech termínů a dostupnosti akcí uvedených na kdykde.cz. Díky za pochopení.

Mír skrze posvátné zpěvy se Snatam Kaur

6.1.2020 – 29.3.2020, 23:59

Snatam Kaur je americká zpěvačka a mírová aktivistka. Byla  vychována v tradici Kundaliní jógy. Učila se a je zároveň učitelkou Naad jógy, Kundaliní jógy,meditace a formy posvátných zpěvů. Toto umění již více jak 15 let předává prostřednictvím svoji hudby na koncertech a workshopech.

Snatam Kaur má úžasnou schopnost transformovat tradiční náboženské zpěvy – mantry do nádherných melodií, které propojuje s moderním zvukem a krásnými aranžemi, jež v nás probouzí prastarou touhu v duši po klidu a míru. Její hlas nás dokáže během chvilky zklidnit a dopřát nám cestu do neuvěřitelných, ale dobře známých zákoutí naší duše. Během cest po světě a na turné také učí jógu a meditace pro děti i dospělé, což je součástí jejího závazku dát lidem nástroje pro každodenní zkušenost vnitřního klidu.

www.sacredchants.cz