Upozornění

V souvislosti s nepřehlednou situací ohledně pořádání akcí si raději přímo u pořadatelů ověřujte zda se akce koná. Bohužel nemůžeme ručit za správnost všech termínů a dostupnosti akcí uvedených na kdykde.cz. Díky za pochopení.

Zakládající člen Pink Floyd Nick Mason a jeho Saucerful of Secrets se vrátí do Prahy

27.5.2020, 20:00 – 23:00

Avizované britské a evropské turné se Nick Mason se svou kapelou Saucerful of Secrets rozhodl přesunout. V prohlášení potvrdil tuto skutečnost jeho management a zároveň ohlásil nové termíny anglické části. Ta byla přesunuta na říjen 2020. Evropská část turné naopak ještě potvrzena nebyla. Čeká se na to, jak se situace ohledně koronaviru v Evropě vyvine vzhledem k současným opatřením vlád jednotlivých evropských zemí, sdělil v prohlášení management.

Po úspěšném loňském světovém turné si Nick Mason a jeho band Saucerful of Secrects připravili na rok 2020 další koncertní šňůru. Začne 29. dubna ve Velké Británii. V Praze kapela vystoupí 27. května ve Foru Karlín. Vstupenky jsou v předprodeji v síti Ticketmaster a GoOut.

Cena vstupenky: 1200/2500 Kč

„Letošní vystoupení, které proběhlo v červenci v Lucerně, se vydařilo a kapela si ho spolu s návštěvníky koncertu náramně užila. Hned po vystoupení jsme se s managementem dohodli, že se k nám brzy vrátí. Původně jsme mysleli, že budou chtít opět hrát v Lucerně, ale vzhledem k technice a vybavení, které si přivezou, jsme zvolili další osvědčené místo – Forum Karlín,“ říká za pořadatele 10:15 Entertainment Milena Palečková. Kapela si pro nadcházející turné připravila i nový program, který bude ale stále založen na raných písních Pink Floyd.

Nick Mason's Saucerful of Secrets je britská rocková formace založená v roce 2018 bubeníkem legendárních Pink Floyd Nickem Masonem a kytaristou Lee Harrisem. Na repertoáru mají písně z raného období Pink Floyd, z let 1967 – 1973. Mason o vzniku projektu říká, že si chtěli připomenout období a atmosféru doprovázející první alba a koncerty této legendární kapely. Oba hudebníky doplňují ještě kytarista Gary Kemp ze skupiny Spandau Ballet, dlouholetý spolupracovník Pink Floyd baskytarista Guy Pratt a klávesista Dom Beken.

Nick Mason's Saucerful of Secrets

Datum konání: 27.května 2020, 20:00 hod

Místo konání: Forum Karlín, Praha

Vstupenky: v předprodeji v síti Ticketmaster a GoOut

Cena vstupenky: sezení 2.500,- / stání 1.200,- CZK

www.thesaucerfulofsecrets.com