Upozornění

S ohledem na současnu situaci si prosíme raději ověřujte u pořadatelů jak je to s plánovanými akcemi, některé se budou vysílat v live streamech, jiné jsou posunuty, nebo zcela zrušeny. I když se maximálně snažíme, nemůžeme ručit za správnost všech zveřejněných termínů na kdykde.cz. Díky za pochopení.

Souznění 2019 - Mezinárodní festival adventních a vánočních zvyků

12.12.2019 – 15.12.2019, 23:59

21. Mezinárodní festival adventních a vánočních zvyků, koled a řemesel s hudebním multižánrovým programem

Souznění 2019 - Mezinárodní festival adventních a vánočních zvyků

12. - 15. 12. 2019 - Ostrava, Frýdek-Místek, Kunčice pod Ondřejníkem, Kozlovice (Beskydy), Frenštát pod Radhoštěm, Rožnov pod Radhoštěm (Valašské muzeum v přírodě) - Česká republika.

Festival Souznění se koná na několika místech Moravskoslezského kraje a je ojedinělou mezinárodní přehlídkou tohoto typu v ČR. Součástí festivalu jsou adventní koncerty, vánoční jarmark, zvykoslovný program, kolední obchůzky, koncerty v kostelích, sálech i na náměstích vybraných měst a obcí. Kulturní zážitky doplňuje bohatá gastronomická ochutnávka. Vyvrcholením Souznění je žánrově pestrý Galakoncert v neděli 15. 12. 2019 ve Frenštátě pod Radhoštěm věnovaný 50. výročí posledního, legendárního alba Abbey Road skupiny Beatles.

Více o programu na http://souzneni-festival.cz/ nebo na www.facebook.com/souzneni.