Upozornění

S ohledem na současnu situaci si prosíme raději ověřujte u pořadatelů jak je to s plánovanými akcemi, některé se budou vysílat v live streamech, jiné jsou posunuty, nebo zcela zrušeny. I když se maximálně snažíme, nemůžeme ručit za správnost všech zveřejněných termínů na kdykde.cz. Díky za pochopení.

GALILEO - MUZIKÁL PLNÝ HVĚZD! - Divadlo Hybernia

12.11.2020, 18:00 – 14.11.2020, 20:10

HVĚZDNÝ NÁVRAT LEGENDÁRNÍHO MUZIKÁLU!

Cena vstupenky: 390/590/690/790 Kč
GALILEO - MUZIKÁL PLNÝ HVĚZD! - Divadlo Hybernia
  • Adresa:
    Náměstí Republiky 3/4
    Praha 1 11000

Návrat jednoho z nejúspěšnějších tuzemských muzikálů v původním hvězdném obsazení. Jeden muž, jedna pravda, jedno slunce, jedno náboženství, jedna láska, jedna země, jedna otázka, jedna odpověď, a přece se točí – a co jsi schopen obětovat ty?

Napínavý příběh plný zvratů! Galileo je opřený o silný příběh, ve kterém diváci najdou vše, za čím na muzikály tak rádi chodí. Lásku, vášně, intriky, nenávist a romanticky laděný boj jedince proti společnosti. Muzikál navíc ohromuje netradiční scénografií i výpravnými kostýmy.

Hrají: Janek Ledecký, Ivana Chýlková, Sabina Laurinová, Josef Vojtek, Petr Kolář, Dasha, Pavel Zedníček a další

Libreto: Janek Ledecký, Šimon Caban, hudba: Janek Ledecký, režie a scénografie: Šimon Caban, texty písní: Janek Ledecký, choreografie: Leona Qaša Kvasnicová, kostýmy: Simona Rybáková, hudební aranžmá: Martin Kumžák.

Délka představení: 2 hodiny 10 minut (včetně přestávky)