Upozornění

S ohledem na současnu situaci si prosíme raději ověřujte u pořadatelů jak je to s plánovanými akcemi, některé se budou vysílat v live streamech, jiné jsou posunuty, nebo zcela zrušeny. I když se maximálně snažíme, nemůžeme ručit za správnost všech zveřejněných termínů na kdykde.cz. Díky za pochopení.

Lara Fabian oslavi sve narozeniny koncertem v Praze

9.6.2020

Po dvou letech se 9.června příštího roku do naší metropole vrátí Lara Fabian! Zpěvačka belgicko-italského původu, nyní kanadská občanka, měla vždy k českému publiku výjimečně úzký vztah, který potvrdila jak šesti předchozími koncerty v naší zemi, tak pořízením záznamu z předminulého turné právě z pražské koncertní zastávky.

Tentokrát k nám Lara Fabian zavítá v rámci "50 World Tour", jež odstartovala 16.září v New York City a kterým, jak název napovídá, oslavuje své 50.narozeniny. Program večera bude sestávat z jejích největších hitů i z písní z aktuálního alba Papillon.

Vstupenky na červnové vystoupení Lary Fabian v Kongresovém centru Praha si budou moci přednostně zakoupit předplatitelé iDnes Premium od pondělí 14.října od 10 hodin. Předprodej pro širokou veřejnost pak bude zahájen ve středu 16.října opět v 10 hodin.

Všechny vstupenky budou k zakoupení v síti Ticketportal.

Lara Fabian se narodila 9.ledna 1970 v Belgii, kde je dnes jednou z nejprodávanějších umělkyň. Do celosvětového povědomí se zapsala v roce 1994 albem Carpe Diem, jehož prodeje do roka dosáhly na trojnásobně platinový statut a zpěvačka za něj obdržela mj. i dvě ceny Félix. V roce 1999 Fabian uvedla na trh své první anglicky nazpívané album "Lara Fabian", které stanulo na 1.místě v prestižním přehledu novinkových desek časopisu Billboard, kde následně bodoval i její první singl v angličtině - I Will Love Again. 

K dnešnímu dni její diskografie čítá již čtrnáct studiových nahrávek, od kterých prodala přes 18 miliónů kopií. A neméně úspěšná je i její koncertní činnost. Naposledy objela svět v letech 2017 a 2018 v rámci The Camouflage World Tour, které zasáhlo i Prahu, kde zpěvačka pro velký úspěch namísto původně plánovaného jednoho koncertu, nakonec absolvovala dvě vystoupení.

„Smyslem mého života je spojení s mými posluchači. Bez nich bych ničeho nedosáhla a své sny nenaplnila," nechala se nejednou slyšet Fabian, která je vedle výjimečného hlasu pověstná právě také otevřeností, s jakou se s publikem dělí o své životní zážitky, inspirující momenty, emoce i myšlenky.

Více na www.ticketportal.cz