Upozornění

S ohledem na současnu situaci si prosíme raději ověřujte u pořadatelů jak je to s plánovanými akcemi, některé se budou vysílat v live streamech, jiné jsou posunuty, nebo zcela zrušeny. I když se maximálně snažíme, nemůžeme ručit za správnost všech zveřejněných termínů na kdykde.cz. Díky za pochopení.

Veletrh FOR GASTRO & HOTEL

10.10.2019 – 13.10.2019, 23:59

Tradiční jídla, vybrané potraviny i delikátní nápoje – to vše zažijí chuťové buňky návštěvníků, kteří ve dnech 10. až 13. října navštíví veletrh FOR GASTRO & HOTEL v pražských Letňanech.

Cena vstupenky: 100/150/130 Kč

Ve dnech 10. až 13. října 2019 se už podeváté na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech představí mezinárodní veletrh hotelového a restauračního zařízení, potravinářství a gastronomie FOR GASTRO & HOTEL. Jeho letošní program bude opravdu pestrý. Čeká vás přehlídka špičkových firem z oboru, pro profesionály odborný KONGRES FOR GASTRO & HOTEL, burza práce, prestižní kuchařské soutěže, vína z různých koutů světa i workshopy s přehlídkou toho nejlepšího kulinářského umění a delikátní ochutnávky. Slevu na vstupenku naleznete zde:  https://vstupenky-pva.cz/for-gastro-hotel-2019.

Budeme tu pro vás od čtvrtka do soboty od 10 do 18 hodin a v neděli od 10 od 17 hodin.

Na co se můžete například těšit?

OCHUTNEJTE WINE ZONE & TAPAS

V rámci doprovodného programu bude na veletrhu probíhat přehlídka mezinárodních vinařství – WINE ZONE & TAPAS. Akce proběhne ve dnech 11.–13. 10. 2019. Celý projekt WINEZONE.CZ je založen na spolupráci hlavně menších a středních vinařství, vinoték a pohostinských zařízení u nás i v zahraničí. Pravidelným pořádáním degustací vína a vzdělávacího systému je budován vztah k vínu a jeho kultuře u koncového zákazníka. Cílem vzniku klubové základny je podpořit trh s vinařskou turistikou. Více informací na www.winezone.cz

KOREJSKÝ GASTRO SVĚT

Tradiční jídla, vybrané potraviny i tamní delikátní nápoje – chuť Korejské republiky rozvibruje vaše chuťové buňky ve dnech 10.–13. října 2019. 

V Korejském gastro světě, který bude představen v Hale 2D, bude korejský potravinový obchod PAN ASIA a korejská tradiční likérová společnost LEEGANGJU prodávat a představovat korejské potraviny a korejské tradiční nápoje a koktejly po dobu čtyř dnů.

Čtyři nejznámější korejské restaurace v Praze představí výrazné korejské kuchyně každé restaurace – KIMCHI Restaurace (Čt), Bab;rýže (Pá), Pocha (So) a Kuře:dak (Ne).

 Také připravujeme kurzy vaření korejského jídla pro ty, kteří se zajímají o korejské a zdravé jídlo. Tyto kurzy budou probíhat během celých 4 dní.

V případě zájmu se k nám připojte a zúčastněte se!

Kompletní doprovodný program naleznete zde: www.for-gastro.cz/program/ 

Veletrh bude hostit prestižní kuchařské soutěže. Pod taktovkou Asociace kuchařů a cukrářů ČR proběhne již tradiční celonárodní soutěž KUCHAŘ ROKU 2019. Společnost MAKRO pořádá 7. ročník soutěže MAKRO kuchařský pětiboj mladých talentů. Těšit se můžete na burzu pracovních příležitostí v gastronomii a hotelnictví. Akci organizuje pracovní portál Gastro-Jobs.cz. Zúčastní se jí desítky vystavovatelů z řad významných hotelových řetězců a restaurací. Akce přivítá na stovky zájemců o zaměstnání v oboru HoReCa.

Charakteristika veletrhu

 • Specializovaný odborný veletrh zaměřený především na kontraktační jednání s tuzemskými  a zahraničními vystavovateli, výrobci a obchodníky 
 • Mezinárodní odborný veletrh v ČR zaměřený na gastronomické zařazení, vybavení restaurací a hotelů, potraviny a nápoje 
 • Specializovaný kontraktačně - prodejní veletrh 
 • Zastoupení svazů a společností sdružujících odborníky v oblasti HoReCa
 • Odborné přednášky, konference a workshopy pro profesionály, prezentace kulinářských specialit a novinek na trhu
 • Praktické ukázky z gastronomie 
 • Odborný doprovodný program 
 • Setkání odborné i laické veřejnosti, vyprofilovaná cílová skupina potenciálních zákazníků
 • Soutěže a interaktivní prezentace novinek, degustace
 • Součástí veletrhu je odborný KONGRES FOR GASTRO & HOTEL cílený na profesionály z oboru HoReCa 10.10.2019

Statistika ročníku 2018

Počet návštěvníků:....................................................... 29 389
Počet vystavovatelů:
.........................................................306
Celková hrubá výstavní plocha:
.................................15 500m2

Otevírací doba

10.00 – 18.00 (10.10. - 12.10.2019)
10.00 – 17.00 (13. 10. 2019)

Vstupné FOR GASTRO:

 • ZÁKLADNÍ v době konání veletrhu:  150 Kč
  • 10.10.2019 – kontraktační den pouze pro profesionály z HoReCa segmentu (čtvrtek)
   Cena vstupného na veletrh FOR GASTRO & HOTEL : 300 Kč / prostory: HALA 1 – A,B,C,D,E,F,G , HALA 5 – A,B,C , sektor D – burza práce                                                   

  • 11.-13.10.2019 – vstupné: 150,-Kč  - vstupenka platí i na souběžně probíhající veletrh FOR INTERIOR (pá-ne)

 • ZLEVNĚNÉ (držitel karty Lítačka, student, registrace po internetu): 100 Kč
 • DĚTSKÁ vstupenka (do 140 cm):  zdarma
 • HROMADNÉ STUDENTSKÉ (min 10 osob) se seznamem studentů: Hromadná vstupenka pro školy à 30 Kč - možno zakoupit pouze na dny 11.-13.10. 2019
 • ZTP, PRESS (po předložení platného průkazu):  zdarma 
 • PARKOVNÉ osobní vozidlo:  150 Kč
 • KATALOG veletrhu:  100 Kč