Let It Roll Open Air 2019

1.8.2019 – 3.8.2019, 23:59

Let It Roll Open Air 2019 přiveze do Česka britské duo Chase & Status

 

  • Let It Roll Open Air je největší hudební festival drum&bass hudby na světě.
  • Mezi letošní headlinery patří jednoznačně britské elektronické duo Chase & Status. Fanoušci se dále mohou těšit na jména jako High Contrast, Andy C, Pendulum nebo nově odhalené DJs 3. fáze line-upu Camo & Krooked, Dimension, Sub Focus b2b Wilkinson.
  • Podle několika zahraničních médií jde o nejlepší drum&bass akci. Pětkrát po sobě získal například cenu Drum&Bass Arena Awards „Best Festival“.
  • V loňském roce LIR Open Air navštívilo přes 30 tisíc fanoušků elektronické hudby z celkem 64 zemí světa.
  • Festival nabízí i zajímavá jména ze světa designérů a architektů, kteří se podílejí na stavbě pódií. Festival má největší stage v Evropě. Opening show trvá bezmála 20 minut.
  • V ČR se letos koná už podvanácté a přiveze téměř 200 předních světových i domácích DJs a zástupců labelů.

 

Letní hudební festivaly odhalují letošní line-upy a zahraniční interprety, na které lákají návštěvníky. Patří mezi ně i největší světový drum and bassový festival na světě Let It Roll Open Air, který se o víkendu 1. - 3. sprna 2019 bude v Česku konat už podvanácté. Mezi letošními headlinery nabízí legendy elektronické scény jako např. Chase & Status, Andy C, High Contrast, Noisia nebo Pendulum. Festival vloni navštívilo přes 30 tisíc fanoušků z více jak 64 zemí světa.

Dvanáctý ročník největšího drum&bassového festivalu na světě Let It Roll Open Air se bude opět konat v areálu bývalého letiště v Milovicích ve středních Čechách. Na prodloužený víkend pod širým nebem plného elektronické hudby každoročně láká desetitisíce fanoušků takřka z celého světa a jeho popularita stále roste. Jen v loňském roce se na tento festival sjelo tři desítky tisíc příznivců tohoto hudebního žánru. Mezi hlavní tahouny letošního letního vydání Let It Roll patří např. živoucí legenda drum&bass scény Andy C nebo vizionářské trio Noisia. Do Milovic letos dorazí i Camo & Krooked, Dimension nebo Sub Focus a Wilkinson.

Let It Roll Open Air se mj. řadí mezi přední české i světové hudební akce, které jsou vedle velkých jmen na programu vyhledávány i pro svou vizuální stránku. Drží také několikaleté prvenství v největší festivalové stage v Evropě, která zabírá plochu několika panelových domů. Na hlavní stage se pak také každoročně odehrává zmíněná zahajovací ceremonie, která spojuje hudební kulisu s projekcí a světelnou show a fanouškům tak prostřednictvím několika smyslů vypráví nový kousek příběhu, jímž je daný ročník festivalu inspirován.