Upozornění

S ohledem na současnu situaci si prosíme raději ověřujte u pořadatelů jak je to s plánovanými akcemi, některé se budou vysílat v live streamech, jiné jsou posunuty, nebo zcela zrušeny. I když se maximálně snažíme, nemůžeme ručit za správnost všech zveřejněných termínů na kdykde.cz. Díky za pochopení.

Golf Triathlon 2018 v Hradci Králové

1.9.2018

GOLF TRIATHLON spojuje tři sporty: golf, jízda na kole a běh.
GOLF TRIATHLON je možné absolvovat jako jednotlivec nebo tým formou štafety 2 nebo 3 účastníků.

Cena vstupenky: 300,- Kč

Základní průběh závodu – závod začíná společným startem (CANON) na golfu, po odehrání určeného počtu jamek se snahou o co nejmenší počet ran (1 rána=1minuta )se odevzdá score karta s výsledkem golfu. V tu chvíli se spouští časomíra a účastník jde do zóny k převlečení z golfu na kolo (nebo předává štafetu), absolvuje trať kola, v zóně kolo/běh se převléká nebo předává štafetu a dokončí poslední disciplínu běh. V cíli se vypíná časomíra a k celkovému času kolo+běh se přičte počet ran z golfu (1 rána = 1 minuta) a tak vznikne celkový čas, konečné pořadí jednotlivců a štafet.

Standardní tratě dle kategorií (pro muže, ženy stejné, dělení je podle věku)
Kategorie 15-115 let / 9 jamek golf + 33 km kolo (MTB) + 6 km běh Kategorie 10-14 let / 6 jamek golf + 3 km kolo + 1 km běh Kategorie5-9let/ 3jamkygolf+1kmkolo+500mběh