Upozornění

V souvislosti s nepřehlednou situací ohledně pořádání akcí si raději přímo u pořadatelů ověřujte zda se akce koná. Bohužel nemůžeme ručit za správnost všech termínů a dostupnosti akcí uvedených na kdykde.cz. Díky za pochopení.

MAŠKARÁDA ČILI FANTOM OPERY - Divadlo Antonína Dvořáka

Britská humoristická fantasy v operním duchu (a s operním duchem).

MAŠKARÁDA ČILI FANTOM OPERY - Divadlo Antonína Dvořáka
  • Adresa:
    Čs. legií 148/14
    Ostrava – Moravská Ostrava 701 04

Kombinace fantaskních prvků, břitkého humoru a popkulturních odkazů Pratchettovy Úžasné Zeměplochy s výsostnou divadelností nabízí zaručenou zábavu pro celou rodinu. Čarodějky z Lancre se vydávají do hlavního města Ankh-Morporku, aby obhlédly, jak se daří jejich krajance Anežce Nulíčkové. Ta se pod uměleckým pseudonymem Perdita X vydala do světa velké opery. V Opeře však řádí tajemný Duch a podle všeho možná není jenom jeden! Kdo má na svědomí řadu divadelních katastrof a co všechno se může stát, když se pátrání chopí Bábi Zlopočasná se Stařenkou Oggovou, přijďte zjistit do ostravské opery – Divadla Antonína Dvořáka!

MAŠKARÁDA čili Fantom Opery - předpremiérová beseda

4. června 2018 v 16 hodin v  KNIHCENTRU 
 
Setkání s inscenačním týmem u příležitosti uvedení britské humoristické fantasy v operním duchu. Těšit se můžete i na vystoupení hostů z Ankhmorporské opery a lekci vaření Stařenky Oggové!