Upozornění

S ohledem na současnu situaci si prosíme raději ověřujte u pořadatelů jak je to s plánovanými akcemi, některé se budou vysílat v live streamech, jiné jsou posunuty, nebo zcela zrušeny. I když se maximálně snažíme, nemůžeme ručit za správnost všech zveřejněných termínů na kdykde.cz. Díky za pochopení.

Můj nejlepší kamarád - Komorní divadlo Kalich

Čtvrtek, 28.01.2021 19:00 | další termíny

Bernard a Phillippe jsou nejlepší přátelé. Zatímco Phillippe je dobrák od kosti, peněz nemá nazbyt a žije celkem spokojený život se svou přítelkyní Alicí, Bernard je ctižádostivý a sobecký narcis, který získal skvělé místo v rodinném podniku své ženy Nelly.

 Můj nejlepší kamarád - Komorní divadlo Kalich
  • Adresa:
    Rytířská 539/31
    Praha 1 110 00
autor: Eric Assous

překlad: Alexander Jerie

režie: Jakub Nvota

hrají: Aleš Háma, Petr Motloch, Tereza Kostková,Nela Boudová, Michaela Sejnová/Lucie Okonová
 

Manželce je nevěrný a svou milenku navíc přivede do jiného stavu. Kdyby se o tom jeho žena dozvěděla, přišel by o všechno, a tak požádá svého kamaráda o pomoc. Chudák Phillippe se tak dostane do začarovaného kruhu Bernardových lží, intrik a úskoků, dokonce se od něj odstěhuje i jeho přítelkyně. Dokáže nevinný Phillippe ještě zachránit svůj vztah s Alicí nebo Bernardovi všechny jeho lži projdou?

Můj nejlepší kamarád je inteligentní, důvtipná a vynalézavá situační komedie plná nečekaných situací, která nabízí skvělé herecké příležitosti pro hlavní mužské postavy.


Česká premiéra: 4. 11. 2017

Termíny