Upozornění

Přátelé, je to špatné, většina akcí je opět zrušena. Ověřte si raději přímo u pořadatelů jak je to s plánovanými akcemi, některé se budou vysílat v live streamech, jiné jsou posunuty, nebo zcela zrušeny. Bohužel v této situaci nemůžeme ručit za správnost termínů a dostupnosti akcí uvedených na kdykde.cz. Díky za pochopení.

Posedlost baletem II - Malé divadlo

„Grahamka“ a „Limonka“ nejsou produkty zdravé výživy a frappé není jen způsob přípravy kávy… Co dělají tanečníci, když markýrují, a proč se choreograf zlobí, když má někdo vtočenou stojnou nohu?

Posedlost baletem II - Malé divadlo
  • Adresa:
    Zhořelecká 344/5
    Liberec 460 01

Liberec má talent?!" - průvodce světem tance.

Květnová premiéra v Malém divadle nabídne pokračování veleúspěšné zábavné inscenace Posedlost baletem. A protože víme, že naši diváci jsou již poučeni a znalí, ponoří se následující Posedlost baletem II ještě hloub do nekonečného vesmíru tance a baletu. Opět vyzveme ke spolupráci kolegy herce a stejně jako v minulé Posedlosti vám nabídneme pestrou mozaiku tanečních a baletních čísel v choreografii jak členů souboru, tak i výrazných českých choreografů. Těšit se můžete na historické milníky dějin tance a baletu, ale i různé žánry, styly či folklorní tance.