Upozornění

S ohledem na současnu situaci si prosíme raději ověřujte u pořadatelů jak je to s plánovanými akcemi, některé se budou vysílat v live streamech, jiné jsou posunuty, nebo zcela zrušeny. I když se maximálně snažíme, nemůžeme ručit za správnost všech zveřejněných termínů na kdykde.cz. Díky za pochopení.

Restaurace Tři Knížata - Moderní gastronomie s otevřenou kuchyní na jihlavském náměstí

22.7.2018 – 31.12.2019, 23:59

Tři Knížata restaurant nabízející moderní gastronomii naleznete přímo na Masarykově náměstí. Hosté zde mají unikátní možnost sledovat práci kuchařů díky otevřené kuchyni pod působivou gotickou klenbou. 

Pod vedením šéfkuchaře s mezinárodním věhlasem a majitelem restaurace Pavla Mareše, který získal řadu ocenění v Národním týmu kuchařů ČR, se restaurace zúčastnila Grand Restaurant Festivalu 2016 a zařadila se mezi TOP 100 nejlepších a nejzajímavějších restaurací v České republice.

Vychutnat si zde můžete nejrůznější variace ryb a mořských plodů i další speciality nejen z grilu. Restaurace pro své hosty též připravuje speciální nabídky a akce, jako například v březnu pořádaný „Týden mořských plodů“ či aktuální jarní chřestovou nabídku. Návštěvu této vyhlášené restaurace můžete spojit s prohlídkou jihlavského podzemí, které se nachází v bezprostřední blízkosti restaurace, i místní zoologické zahrady.

Více na: www.triknizata.cz