Soutěž o vstupenky na festival Mezi Ploty 2019

30. duben 2019, 9:47
Soutěž o vstupenky na festival Mezi Ploty 2019

Soutěžte o volné vstupenky na festival MEZI PLOTY 2019!

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA.
VÝHERCI BYLI INFORMOVÁNI EMAILEM.

 

Soutěž o 10 vstupenek na festival Mezi Ploty

Podmínky soutěže zde

Na letošní festival Mezi ploty, který se v areálu Psychiatrické nemocnice Bohnice uskuteční 25. a 26. května, přijede na 160 špičkových muzikantů a divadelníků.

Mimořádně nadupanému line-upu budou vévodit hvězdy jako Divokej Bill, Tomáš Klus, Wohnout, Rybičky 48, Barbora Poláková, Xindl X, Vypsaná fiXa, Mňága a Žďorp, Stozvířat, PSH, Klára & The Pop, Krucipüsk, Pokáč, Marta Jandová, Eddie Stoilow, LakeMalawi, N.O.H.A., Květy, Jablkoň, Zrní, Mucha, Katarzia, Circus Brothers, Kašpárek v rohlíku, BomBarďák, Studio Ypsilon, HaDivadlo, Dáda Patrasová, Vosto5, Na stojáka, Divadlo Na Fidlovačce, Divadlo v Řeznické, A studio Rubín, Divadlo MeetFactory a desítky dalších...

Festival Mezi ploty vloni získal uznání i na mezinárodní scéně v podobě prestižního označení EFFE Label. Mezinárodní porota doslova uvedla, že tento festival je „​velice populární u širokého publika, propojuje širokou veřejnost se zdravotně postiženými a duševně nemocnými a bourá všechny bariéry. Má kvalitní dramaturgii a obrovský společenský dopad​.“

Festivalový rej se již tradičně rozdělí na několik „programových zón“, ve kterých si každý najde, co je jeho srdci blízké.

Central park

Hlavní scéna Central park vyroste na louce před kostelem, přivítá hned několik headlinerů, které ani není třeba moc představovat.

Alternativní zóna

Pro ty, co to mají rádi trochu nekonvenční, festival připravil Alternativní zónu, kam znovu zamíří například Katarzia.

Rodinná zóna

Tahle zóna dělá z festivalu Mezi ploty mimořádnou rodinnou událost. Je totiž opravdu veliká– a k tomu plná pohádek, soutěží, her, tvůrčích dílen, loutek, divadla a především muziky, která oslovuje děti a přitom výborně pobaví i rodiče.

Street zóna

Pro takzvanou Street zónu namíchal festival lahodnou směs muziky zaměřené především namladé posluchače.

Divadlo za plotem a Scéna smíchu

Divadelní sekce festivalu Mezi ploty má podobně vybrané kvality jako část hudební. Dokazuje to i letošní sestava inscenací, které se odehrají na jevišti Divadla za plotem.

Soutěž se řídí podmínkami soutěže a všeobecnými podmínkami Paseo.