Toboga Tongo – zábavní centrum

30. listopad 2017, 0:04
Toboga Tongo – zábavní centrum

Toboga Tongo v Hradci Králové (Kutnohorská 226) je zábavní centrum pro celou rodinu s mnoha atrakcemi pro děti i dospělé. V hale na ploše 2900 m2 se nacházejí atrakce, které nabízejí nezapomenutelné zážitky.  Každá z nich přitom představuje jiný ostrov či mořský svět.

Zábavní centrum Tongo přináší dětem možnost prožít za každého počasí den plný zábavy, pohybu a nejrůznějších opičáren. Všechny atrakce v hale jsou určené také pro dospělé.

Máme zde také atrakce pro nejmenší děti a maminkám s malými dětmi nabízíme zvýhodněné vstupenky. Zvýhodněnou cenu nabízíme také dětským kolektivům (školám a školkám) na netradiční školní výlety. Na děti čekají nejen atrakce, ale i zajímavé doplňkové programy a občerstvení.

Velice oblíbené jsou u nás narozeninové oslavy. Na základě požadavků organizujeme celou oslavu. Prostory naší herny a restaurace lze využít také pro firemní a rodinné akce.

Pro děti nabízíme tvořivé a výtvarné dílničky, sportovní aktivity a soutěže, možnost přenocování dětí v atrakcích (noc v Toboga), doprovodné programy a spoustu dalšího.

Dětské centrum Toboga Tongo patří do skupiny zábavních parků TOBOGA, které mají mimo Hradec Králové své pobočky i v Praze, v Brně a ve Zlíně - www.toboga.cz.

Toboga Tongo – zábavní centrum

adresa: Nákupní centrum Albert, Kutnohorská 226, Hradec Králové
telefon: +420 606 028 384 (recepce)
email: info@tongohradec.cz

Více informací naleznete na http://www.tongohradec.cz/