Toboga Galaxie – zábavní centrum

30. listopad 2017, 15:16
Toboga Galaxie – zábavní centrum

Toboga Galaxie ve Zlíně (Vršava 679) je zábavní centrum pro celou rodinu s mnoha atrakcemi pro děti i dospělé. V hale na ploše 2500 m2 se nachází spousta atrakcí s vesmírnými motivy. 

Zábavní centrum Galaxie přináší dětem možnost prožít za každého počasí den plný zábavy, pohybu a nejrůznějších opičáren. Všechny atrakce v hale jsou určené také pro dospělé.

Máme zde také atrakce pro nejmenší děti a maminkám s malými dětmi nabízíme zvýhodněné vstupenky. Zvýhodněnou cenu nabízíme také dětským kolektivům (školám a školkám) na netradiční školní výlety. Na děti čekají nejen atrakce, ale i zajímavé doplňkové programy a občerstvení.

Velice oblíbené jsou u nás narozeninové oslavy. Na základě požadavků organizujeme celou oslavu. Prostory naší herny a restaurace lze využít také pro firemní a rodinné akce.

Pro děti nabízíme tvořivé a výtvarné dílničky, sportovní aktivity a soutěže, možnost přenocování dětí v atrakcích (noc v Toboga), doprovodné programy a spoustu dalšího.

Dětské centrum Toboga Galaxie patří do skupiny zábavních parků TOBOGA, které mají mimo Zlín své pobočky i v Praze, v Brně a v Hradci Králové  - www.toboga.cz.

Součástí areálu Galaxie je také hotel, který nabízí komfortní ubytování na vysoké úrovni přímo v zábavním parku, wellness s vesmírným whirlpoolem a restauraci s poctivou kuchyní.

Toboga Galaxie – zábavní centrum

adresa: Vršava 679, Zlín, 760 01
telefon: +420 571 118 980
email: info@galaxiezlin.cz

Více informací naleznete na http://www.toboga.cz/zlin