Toboga Fantasy – zábavní centrum

29. listopad 2017, 23:43
Toboga Fantasy – zábavní centrum

Toboga Fantasy v Praze na Zličíně (Skandinávská 5a, Praha 5) je zábavní centrum pro celou rodinu s mnoha atrakcemi pro děti i dospělé. Svou nabídkou, plochou a rozsahem je toto zábavní centrum v České republice ojedinělé. V hale na ploše přes 6 000 m2 se nachází spousta atrakcí, které nabízejí nezapomenutelné zážitky. Každá z nich nás zavede do světa fantazie, kde nic není nemožné.

Toboga Fantasy přináší dětem možnost prožít za každého počasí den plný zábavy, pohybu a nejrůznějších opičáren. Všechny atrakce jsou určené také pro dospělé.

Máme zde také atrakce pro nejmenší děti a maminkám s malými dětmi nabízíme zvýhodněné vstupenky. Zvýhodněnou cenu nabízíme také dětským kolektivům (školám a školkám) na netradiční školní výlety. Na děti čekají nejen atrakce, ale i zajímavé doplňkové programy. 

Velice oblíbené jsou u nás narozeninové oslavy. Na základě požadavků organizujeme celou oslavu. Prostory naší herny a restaurace lze využít také pro firemní a rodinné akce.

Pro děti nabízíme tvořivé a výtvarné dílničky, sportovní aktivity a soutěže, možnost přenocování dětí v atrakcích (noc v Toboga), příměstské tábory, doprovodné programy a spoustu dalšího.

Dětské centrum Fantasy v Praze patří do skupiny zábavních parků TOBOGA, které mají mimo Prahu své pobočky i v Brně, ve Zlíně a v Hradci Králové - www.toboga.cz.

Toboga Fantasy – zábavní centrum

adresa: Avion Shopping Park, Skandinávská 141/5a, 155 00 Praha-Zličín
telefon: +420 778 545 760
email: info@toboga.cz

Více informací naleznete na www.toboga.cz/praha