Toboga Bongo – zábavní centrum

30. listopad 2017, 15:09
Toboga Bongo – zábavní centrum

Toboga Bongo v Brně (Pražákova 51) je zábavní centrum pro celou rodinu s mnoha atrakcemi pro děti i dospělé. V hale na ploše 2800 m2 se nachází spousta atrakcí, které nabízejí nezapomenutelné zážitky pro děti i dospělé. Každá z nich představuje jiný světadíl či zemi. Za jediný den tak můžete společně uskutečnit dobrodružnou cestu kolem světa.

Zábavní centrum Bongo přináší dětem možnost prožít za každého počasí den plný zábavy, pohybu a nejrůznějších opičáren. Všechny atrakce v hale jsou určené také pro dospělé.

Máme zde také atrakce pro nejmenší děti a maminkám s malými dětmi nabízíme zvýhodněné vstupenky. Zvýhodněnou cenu nabízíme také dětským kolektivům (školám a školkám) na netradiční školní výlety. Na děti čekají nejen atrakce, ale i zajímavé doplňkové programy a občerstvení.

Velice oblíbené jsou u nás narozeninové oslavy. Na základě požadavků organizujeme celou oslavu. Prostory naší herny a restaurace lze využít také pro firemní a rodinné akce.

Pro děti nabízíme tvořivé a výtvarné dílničky, sportovní aktivity a soutěže, možnost přenocování dětí v atrakcích (noc v Toboga), doprovodné programy a spoustu dalšího.

Dětské centrum Toboga Bongo patří do skupiny zábavních parků TOBOGA, které mají mimo Brno své pobočky i v Praze, v Hradci Králové a ve Zlíně (www.toboga.cz).

Toboga Bongo – zábavní centrum

adresa: Pražákova 51, Brno,  619 00
telefon: +420 777 639 172
email: info@bongobrno.cz

Více informací naleznete na http://www.toboga.cz/brno