Surf Arena – surf simulator, hudební klub, bar a kavárna

10. říjen 2016, 21:20
Surf Arena – surf simulator, hudební klub, bar a kavárna

Zažijte ten nádherný pocit, kterému propadly miliony surfařů na celém světě a sjeďte si svou první vlnu! Díky našemu simulátoru už nemusíte cestovat až k oceánu.

V Surf Areně si pod vedením zkušených instruktorů osvojíte techniku jízdy a od prvních pokusů vleže na břiše nebo na kolenou (body boarding) plynule přejdete v rychlou a vzrušující jízdu ve stoje (surfing). Jako památku na zážitek v silném proudu vody si po ježdění budete moci videozáznam svého výkonu stáhnout a podělit se o radost se svými přáteli.

Surf Arena je unikátní prostor, který kombinuje první surfový simulátor v ČR s hudebním klubem, barem, kavárnou a venkovní terasou. Je tedy nejen místem určeným ke sportovní činnosti, ale také k zábavě. Každý víkend surfingu dodá tu správnou atmosféru vybraný Dj, který vystupuje celý sobotní večer. Kromě toho se každý měsíc v Surf Areně můžete těšit na živá vystoupení stylových a zajímavých hudebníků. Do Surf Areny lze také zavítat za příjemným posezením nad kvalitní kávou, domácí limonádou nebo výborným čerstvým sendvičem. Pak už nezbývá nic jiného, než se nechat unášet vlnou, příjemnou společností a atmosférou.

Surf Arena

adresa: Tupolevova 772, 199 00 Praha 18
email: info@surfarena.cz

www.surfarena.cz

Akce v Surf areně