QUIKSILVER, ROXY, DC SHOES CZECH REPUBLIC

13. červen 2017, 11:37
QUIKSILVER, ROXY, DC SHOES CZECH REPUBLIC

Všehny značky zaštítěné společností Boardriders, Inc., jsou spojovány nejen s kvalitními a funkčními produkty, ale také s těmi nejlepšími jezdci a eventy, které se konají po celém světě!

QUIKSILVER

Značka Quiksilver byla založená v Austrálii v roce 1969 skupinou surfových nadšenců. Začalo to kvalitními, funkčními a moderními šortkami pro surfaře. Dnes najdete logo, které tvoří vlna se zasněženou horou, nejen na boardshorts a stylovém oblečení, ale také na neoprenech, surfových prknech, plážovém a snowboardovém oblečení a na dalších produktech, které jsou nezbytné pro všechny „boardsporty“, kde se mísí originální design s vysokými technickými nároky.

ROXY

Dámská linie Roxy přibyla ke značce Quiksilver v roce 1990. Od té doby si již vytvořila vlastní historii, ikony a identitu. Ať je oblečení navrhované pro surf, snowboard, na pláž, do města nebo do hor, Roxy je vždy synonymum kvality, inovace, komfortu a stylu. Surfařky a snowboardistky nosí tuto značku již od začátku, nejen pro svou vysokou kvalitu a technickou propracovanost, ale i pro všechny hodnoty, které značka ztělesňuje. V srdci ROXY je sport, tradice,  kultura a životní styl přesahující hranice „boardsportů“, jež přitahuje celou generaci aktivních děvčat a žen.

DC

Značka DC je spjata téměř se všemi druhy akčních sportů a stále zůstává věrná svému původnímu poslání – posouvat jejich styl a hranice vždy o úroveň výše. Společně ve spolupráci s nejlepšími světovými jezdci, vyvíjí stále nové technologie pro své produkty, aby splňovaly jejich nejvyšší požadavky. DC také podporuje umělce a muzikanty, kteří obklopují  svět akčních sportů, a vytváří pro značku originální designy.

www.quiksilver.com
www.roxy.com
www.dcshoes.com