Upozornění

V souvislosti se zrušením většiny akcí, bohužel nemůžeme ručit za správnost termínů akcí uvedených na kdykde.cz.  Děkujeme za pochopení.

Divadlo OKKO z.s.

4. únor 2020, 14:50
Divadlo OKKO z.s.

Jak vše začalo? Pár kamarádů se sešlo v kavárně u dobré kávy a vzhledem k tomu, že kromě přátelství měli jedno společné téma - divadlo, řekli si "Proč ne?".

A tak byl založen první "základní kámen" našeho divadla. Oslovilo se pár dalších přátel, ať už těch, co s divadlem měli větší zkušenost nebo i těch, kteří o tom zatím jen snili, že by jednoho dne mohli být na prknech, které znamenají svět. Celkem bylo při zrodu tohoto divadla 12 odvážlivců.

Divadlo OKKO o.s. bylo zřízeno koncem roku v říjnu 2007. V tomto roce byla formována pravidla pro organizaci zkoušek a představení, vytvořila se nová image sdružení včetně grafického ztvárnění loga, letáků, plakátů a programů. Dále byla realizována veřejná i neveřejná část www stránek jak pro informování široké veřejnosti, tak i členů sdružení. Správní rada zajišťovala informovanost diváků vlastním bulletinem a dalšími informačními systémy a také začala přispívat články do registru amatérského divadla. Ovšem nejdůležitější bylo vymyslet, co budeme hrát! Divadlo v té době začínalo od nuly a zaplatit si licenci na nějakou hru nepřipadalo v úvahu a do starších kousků se nikomu moc nechtělo - inu byli jsme začátečníci a zkušeností jsme měli pramálo.

Jsme stále mladý ochotnický soubor z Prahy se smyslem pro humor. Přijďte se o tom přesvědčit i Vy, těšíme se na Vás :-)

Hostujeme ve Vršovickém divadle MANA v Praze 10, Moskevská 34 nebo v Salesiánském divadle v Praha 8, Kobyliské náměstí 1.

Divadlo OKKO z.s.

adresa: Lhotákova 2421/2, 182 00 Praha 8
t
elefon: 777 653 360
e-mail: info@divadlo-okko.cz

Akce Divadla OKKO