Upozornění

V souvislosti se zrušením většiny akcí, bohužel nemůžeme ručit za správnost termínů akcí uvedených na kdykde.cz.  Děkujeme za pochopení.

Divadlo Kámen

13. leden 2020, 12:43
Divadlo Kámen

Divadlo Kámen je autorská studiová scéna a umělecký salon sídlící v pražském Karlíně, zaměřující se na moderní činoherní formy využívající nejrůznější tradiční i netradiční inscenační postupy.

Ve své dramaturgii se Divadlo Kámen často inspiruje současnou českou i světovou literaturou. Nezaměnitelnou tvář a originální inscenační styl divadla reprezentuje v první řadě její umělecký šéf a režisér Petr Odo Macháček. Mezi další výrazné osobnosti patří členové uměleckého souboru Zdeňka Brychtová, Lucie Zachovalová, Lenka Chadimová, Vladimir Benderski, Miroslav Paulíček. Klubový ráz divadla umocňují jeho avantgardně pojednané prostory s uměleckou galerií a hledištěm pro padesát diváků, které akcentuje intenzivní komunikaci mezi herci a diváky a práci s detailem.

Více na: www.divadlokamen.cz

Divadlo Kámen

adresa: Nekvasilova 625/2, 186 00 Praha-Karlín
telefon: 775 718 470
e-mail: info@divadlokamen.cz

Akce divadla Kámen

4.6.2020, 19:30 – 21:30
Futuristická jízda na STARYM REZAVYM VEJFUKU / rituál mytologicky industriální radosti včetně (ne)dobrovolné prohlídky automobilového... více
19.6.2020, 19:30 – 21:30
Jiskřivě bahnivá posázavská love story na půdorysu románu Jáchyma Topola Citlivý člověk / oslavná píseň o nefatální fragmentaci... více