Diamant Expo – pořadatel výstav v Lounech a v Liberci

2. duben 2015, 12:56
Diamant Expo – pořadatel výstav v Lounech a v Liberci

Lounské výstaviště se nachází v areálu Masarykových sadů, v odpočinkové zóně na severozápadním okraji Loun. Jeho tradice sahá až do roku 1931. V současné době výstaviště spravuje společnost Diamant Expo. Diamant Expo patří mezi nejvýznamnější pořadatele regionálních výstav a veletrhů v ČR. Na výstavišti v Lounech se v letošním roce uspořádá šest výstav.

Na výstavišti v Lounech pořádáme výstavy „DŮM A ZAHRADA“, „RODINA A VOLNÝ ČAS“ a „DŮM“. Z chovatelství na výstavě „ČLOVĚK V PŘIRODĚ“, z gastronomie na výstavě „POTRAVINÁŘSKÝ A NÁPOJOVÝ SALON“ či rychlé motory na výstavě „AUTOSALON LOUNY“.

V roce 1851 byla uspořádána 1. výstava lehkého průmyslu, čímž Liberec počal doslova psát historii výstav na území České republiky. Společně s Prahou, Frankfurtem, Lipskem a dalšími městy zakládá v roce 1925 Svaz mezinárodních veletrhů. Největšího rozmachu veletržních aktivit bylo dosaženo v letech 1920 - 1930, kdy spolek Reichenbergmesse uspořádal dvě desítky významných veletržních akcí. V současné době zde pořádáme výstavy „Dům a zahrada Liberec“ a „Dům a bydlení“

V areálu výstaviště jsou umístěny čtyři stálé pavilony (B, D, E, I), které lze celoročně využít pro výstavní účely s celkovou výstavní plochou 3 200 m2. V rámci výstav jsou přistavovány mobilní haly (F,F1) s celkovou výstavní plochou 1250 m2. Dále jsou přistavovány mobilní haly dle potřeby.

Velmi nás potěší, když budete v letošním roce při tom, až se dveře dvacáté druhé výstavnické sezóny firmy Diamant Expo s.r.o. otevřou, aby naplnili očekávání všech návštěvníků i vystavovatelů.