Aquapalace Praha

25. září 2013, 9:26
Aquapalace Praha

Aquapalace Praha je sportovně-relaxační komplex nabízející široké spektrum služeb pro celou rodinu. Nachází se v obchodní zóně Průhonice – Čestlice, šest kilometrů po dálnici D1 ve směru z Prahy do Brna.

 

Největší aquapark v Česku

Hlavní součástí je největší aquapark v Česku o rozloze 9 150 m2, který je rozdělen na tři sektory. Palác dobrodružství V tomto paláci si přijdou na své hlavně milovníci adrenalinu. Najdete zde pět tobogánů, tři skluzavky a atrakci spacebowl, kterou neustále hlídá zkušený plavčík.

Palác dobrodružství

V Paláci dobrodružství startuje také dravá divoká řeka, jejíž koryto vás unese do venkovní částí areálu.

Palác pokladů

Dominantou je vrak lodi na tajemném ostrově, pod nímž se návštěvníci mohou koupat v bazénu s umělým vlnobitím a mohou využít také několika brouzdališť a skluzavek pro nejmenší návštěvníky.

Palác relaxu

Tento prostor je určený pro odpočinek. Kromě bazénu pro kondiční plavání nabízí také několik typů vířivek a relaxační zóny s lehátky. Ve Vodním světě se nachází i potápěčská jáma s hloubkou osm metrů či korálový bazén, jehož prosklené stěny přímo sousedí s akvárii se žraloky i jinými druhy exotických ryb.

Wellness Aquapalace Praha

Wellness Aquapalace Praha mohou využít i milovníci sauny a dalších wellness programů. V Saunovém světě návštěvníci najdou finské sauny, římské lázně a venkovní část s méně obvyklými saunami. Celkem 12 druhů saunovacích kabin je doplněno o řadu ochlazovacích, masážních i aromatických sprch, ochlazovacích bazénků a vířivek.

Prostor pro relaxaci nabízejí odpočívárny s lehátky a útulný sauna bar. V luxusním wellness centru je možné zajít na kosmetiku, manikůru, do solária nebo na některou ze speciálních procedur jako hammam, rassoul, masáž vonnými oleji, lávovými kameny, čokoládou a podobně. Pro uzavřenou společnost jsou tu celkem tři druhy a velikosti privátních saun s vířivkami. V Aquapalace Praha se nachází i velké fitness centrum s kardiozónou. Nechybí VIP zóna, strečinková zóna, aerobní sály a sál na spinning.

Kudy k nám

Snadno a rychle se do Aquapalace Praha dostanete Aquabusem. Tato linka jezdí denně zdarma na trase Opatov (zastávka metra „C“) – Aquapalace Praha a zpět. Kapacita aquabusu je 45 míst. Pokud pojedete autem, najdete podrobný popis cesty na www.aquapalace.cz. Parkování je pro návštěvníky zdarma. Přímo u areálu je 600 parkovacích míst pro osobní automobily a také devíti stáními pro autobusy.

Otevřeno

Od 10:00 do 22:00 hodin.

Aquapalace Praha

adresa: Pražská 138, 251 01  Čestlice
telefon: +420 271 104 111
e-mail: info@aquapalace.cz

www.aquapalace.cz

Akce Aquapalace Praha

24. září 2014, 13:00

Co přilákalo největší pozornost turistů v loňském roce? Kromě největší stálice jakou je Pražský hrad a Zoologická zahrada... více