Upozornění

V souvislosti se zrušením většiny akcí, bohužel nemůžeme ručit za správnost termínů akcí uvedených na kdykde.cz.  Děkujeme za pochopení.

Zpěvačka Jasmína vydává nový singl, vznikl ve studiu Borise Carloffa

10. říjen 2019, 11:10
Zpěvačka Jasmína vydává nový singl, vznikl ve studiu Borise Carloffa

Singl From the future doprovází videoklip z produkce Jakobyfilms. Jasmína, která čerpá silu i motivaci v přírodě, se v něm prezentuje hned ve třech navzájem proťatých postavách. 

"Pro mě tahle písnička symbolizuje neexistenci času, konkrétně to, že čas není lineární, ale jde různými směry,"vysvětluje v úvodu ke skladbě zpěvačka Jasmína. "Minulostí utváříme budoucnost a stejně tak budoucností utváříme minulost. V přítomnosti vzpomínáme na to co bylo i co bude,"dodává a vysvětluje tak příběh samotného klipu, kdy sama sebe prezentuje hned třemi vizuálně i charakterově rozličnými postavami. Šťastná a éterická jako víla, živá a bláznivá jako motorkářka i jako unavená a zdrcená slečna. Jasmína má silný vztah k přírodě a živlům a z toho vychází také samotný koncept videoklipu, který skvěle uchopil produkční tým Jakuba Mahdala a jeho Jakobyfilms.
 
Nový singl přichází po Jasmínině prvním albu Enough, které vyšlo v loňském roce ve spolupráci s producentem Borisem Carloffem. Singl From the future už produkovala celý sama v Carloffově studiu. V blízké době bude následovat další hudební prezentace, kterou se bude snažit Jasmína opět propojit s vizuálním projektem.