DEPECHE MODE vydají na DVD záznam živého koncertu z Berlína v režii Antona Corbijna

13. říjen 2014, 10:46
DEPECHE MODE vydají na DVD záznam živého koncertu z Berlína v režii Antona Corbijna

Exkluzivní box 2DVD+2CD+Blu-Ray “Depeche Mode Live In Berlin” vyjde 14. listopadu 2014

Legendární Depeche Mode vydají 14. listopadu 2014 záznam svého živého vystoupení z Berlína, které pro ně natočil jejich dvorní režisér Anton Corbijn a bude obsahovat více než 2 hodiny dříve nevydaných koncertních nahrávek. “Depeche Mode Live in Berlin” se natáčelo v tamní o2 Aréně 25. a 27. listopadu 2013 během jejich úspěšného světového Delta Machine Tour, které zhlédlo celkově více než 2,4 miliónů fanoušků ze 32 zemí. Depeche Mode tímto turné promovali své zatím poslední třinácté studiové album “Delta Machine”, které debutovalo v loňském březnu na1. místě prodejních žebříčků ve dvanácti zemích (vč. České republiky). Na připravovaném DVD se samozřejmě kromě materiálu z alba Delta Machine objeví i největší hity kapely, vč. “Personal Jesus” nebo “Walking In My Shoes”.

Album vyjde jednak v audio formátu na 2CD, ale pro fanoušky bude zajímavý především exkluzivní box, který bude obsahovat první DVD “Live in Berlin” se záznamem koncertu, druhé DVD “Alive in Berlin” s vloženými komentáři, záběry ze zákulisí, rozhovory se členy kapely i s fanoušky a dvě akustické skladby navíc, natočené v nejstarším berlínském nevěstinci Salon Bel Ami. V boxu dále fanoušci samozřejmě najdou i dvě audio CD s koncertním záznamem a pro hudební fajnšmekry Blu-Ray disk s albem Delta Machine. To vše zabalené v exkluzivním balení, vč. 16 stránkového bookletu.

Čeští fanoušci se mohou těšit i na každoroční akci DM fanklubu, která proběhne 22. listopadu 2014 v pražském klubuRock Café a kde se bude promítat i právě vydávané DVD.