KOSHEEN (UK) - PARDUBICE / PVV IDEON

28.2.2020, 20:00 – 23:59

Britští Kosheen vystoupí v ČR! 

Cena vstupenky: 790 Kč
KOSHEEN (UK) - PARDUBICE / PVV IDEON
  • Adresa:
    Jiráskova 1963
    Pardubice 530 02

Na jejich energickou show se připravte 28.2.2020 v PVV Ideon v Pardubicích, kde se předvedou v kompletní koncertní sestavě a po pětileté koncertní pauze představí průřez mnohaletou tvorbou.
Samozřejmostí bude i paleta jejich největších hitů, díky nimž si právě u nás vytvořili opravdu početné a vděčné publikum. Od roku 2001 vypustili do hudebního světa celkem pět desek ("Resist", "Kokopelli", "Damage", “Independence” a “Solitude”). Každá z nich vždy charakterizovala a jasně udávala hudební vývoj skupiny. Sířka jejího záběru je bez přehánění od alternativního rocku až po drum’n’bass.

Pokud máte pocit, že většina dříve energických kapel zraje k tomu, aby postupně zvolnila a usnula na vavřínech zamilovaných balad, u Kosheen byste měli rozhodně zbystřit. Kosheen si udržují vysoký standard a berou si to nejlepší ze svých začátků; v kombinaci s nezaměnitelným hlasem zpěvačky Sian Evans a živé kapely to vynikne nejvíc. Sian Evans jste vedle projektu Kosheen mohli slyšet také např. ve skladbě "Louder", kterou produkoval DJ Fresh. Nutno dodat, že právě její vokál má velkou zásluhu na tom, že se tato skladba vyhoupla přímo na první místo v singlech UK Singles Chart a prodalo se jí více jak 140 tisíc kopií. I tuto skladbu zařadili Kosheen do svých živých vystoupení.

Ticketstream