MOKSI

21.4.2017, 22:00 – 22.4.2017, 4:00

Do pražského klubu DUPLEX míří zástupci holandského labelu Barong Family - MOKSI, kteří v ČR vystoupí již podruhé.

Cena vstupenky: 500 Kč

Svou premiéru si odbyli v prosinci roku 2016 na nejznámějším českém EDM festivalu Magnetic, kde jejich vystoupení sklidilo velmi pozitivní ohlasy českého publika. Proto bylo nasnadě jejich další vystoupení v ČR v co nejbližším možném termínu, tentokrát však v klubových prostorách a intimnější atmosféře.
Tento významný den nastane v pátek 21. dubna 2017. Jako support vystoupí rezidentní DJs klubu Duplex: Chris Davies, Angry Beats, Denis Weisz, VVICE.

MOKSI (Barong Family / NL) Holandské duo MOKSI patří k těm novějším přírůstkům labelu Barong Family. V jejich hudbě najdete vlivy stylů jako jsou UK garage, two step, grime nebo prvky dubstepu – vše zabaleno do hutných beatů.
I přes dlouholeté osobní přátelství s členy Yellow Claw se jejich hudba dostala ke slovu až v roce 2013. Bizzey (z Yellow Claw) tehdy obdržel 45 vteřinovou ukázku jejich tvorby a v nadšení ihned zvedl telefon, aby jim doslova přikázal, že tu skladbu musí dokončit a vydat rovnou EP. A tak se také stalo. Po osmi měsících již všichni znali EP Brace Yourself a Moksi se vydali na tour s Yellow Claw po Spojených státech (Blood For Mercy tour). Následovaly skladby Murda Sound, Get U There, Throwback, What I Like, In The Air, In Your Eyes, Lights Down Low, In The Racvenebo novinka For A Day. V současné době jsou již MOKSI nedílnou součástí Barong Family.

Ticketstream