Upozornění

V souvislosti s postpandemickou situací a řadě zrušených akcí si raději ověřujte konání akcí u jejich pořdatelů. Bohužel stále nemůžeme ručit za správnost termínů uvedených na kdykde.cz. Děkujeme za pochopení.

Lomňanské nebe s Adamem Ďuricou

6.6.2020, 20:00 – 22:00

Malebná obec Horní Lomná v srdci Moravskoslezských Beskyd nabízí kromě svých přírodních skvostů, kterými jsou kvalitní ovzduší s vysokým obsahem jódu, Prales Mionší, jež se pyšní stoletým lesním porostem či proslulá studánka, pověstná svými uzdravujícími účinky, také jedinečný kulturní zážitek pod širým nebem ve společnosti předního slovenského interpreta Adama Ďurici s kapelou. 

Lomňanské nebe s Adamem Ďuricou

Jeho tvorba bude před i po koncertu doprovázena hudební reprodukcí z let 0-2020  pod vedením DJ Filipa. O hudební, taneční, ale i gastronomický zážitek nouze nebude. Celá akce bude doplněna rybími a zvěřinovými specialitami, o které se osobně postará jeden z 28 nejúspěšnějších účastníků soutěže Masterchef Česko pan Libor Bulawa.

Info pro ZTP/P: osoby ZTP/P dle platného ceníku, doprovod jedné osoby zdarma pro vozíčkáře místa vyhrazena, bezbariérový přístup zajištěn rezervace vstupenek ZTP/P: +420 224 091 439, rezervace@ticketportal.cz Vstupenky můžete zakoupit též on-line, zaplatit na Internetu a ihned vytisknout v pohodlí svého domova - HOMEtickets!!

Děti do 11 let vstup ZDARMA !!!

Ticketportal