Upozornění

V souvislosti se zrušením většiny akcí, bohužel nemůžeme ručit za správnost termínů akcí uvedených na kdykde.cz.  Děkujeme za pochopení.

VENICE BAROQUE ORCHESTRA & ANNA FUSEK

28.5.2020, 19:00 – 21:00

Vivaldi navždy! Ryzí virtuozita a píseň o stehlíkovi.

VENICE BAROQUE ORCHESTRA & ANNA FUSEK

XXV. CONCENTUS MORAVIAE - Slavnostní zahajovací koncert

Venice Baroque Orchestra
Andrea Marcon dirigent
Anna Fusek flétna, housle, kladívkový klavír

Anna Fusek, Andrea Marcon a Venice Baroque Orchestra zahrají hudbu Antonia Vivaldiho. Umíte si snad představit něco ještě více vzrušujícího? Všestranně nadaná Anna Fusek bude během jednoho večera hrát na flétnu, housle a kladívkový klavír a uvede dvě z nejoblíbenějších Vivaldiho skladeb: koncert pro zobcovou flétnu C dur a koncert známý jako Il Gardellino - Stehlík. To vše pod vedením jednoho z nejuznávanějších světových vivaldiovských specialistů a našeho vzácného příznivce, Andrei Marcona. Ideální zahajovací koncert jubilejního ročníku našeho festivalu. Vivaldi forever!

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete
zakoupit on-line přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
Další info:
Děti, které nedosáhly věku 6 let, zdarma bez vstupenky a bez nároku na sedadlo, každý jiný návštěvník musí mít vlastní vstupenku / Sleva pro studenty, Sleva pro seniory ve věku 65 let a více, Sleva pro držitele průkazu ZTP a pro držitele průkazu ZTP/P a pro doprovod držitele průkazu ZTP/P (jedna osoba) - cena po slevě je uvedena v označení slevy v nákupním košíku - nárok na slevu je třeba prokázat odpovídajícím dokumentem při vstupu do místa konání / Bezbariérový přístup NEUVEDENO

-TH-

Ticketportal