Upozornění

V souvislosti s postpandemickou situací a řadě zrušených akcí si raději ověřujte konání akcí u jejich pořdatelů. Bohužel stále nemůžeme ručit za správnost termínů uvedených na kdykde.cz. Děkujeme za pochopení.

Seafret / UK - Lucerna Music Bar

27.2.2020, 19:00 – 22:00

Seafret v únoru v pražském Lucerna Music Baru představí své nové album

Cena vstupenky: 540 Kč

Seafret dnes učinili dvojí oznámení - vydání jejich vysoce očekávaného nového alba „Most Of Us Are Strangers“, které vyjde 7. února 2020, a rozsáhlé britské a evropské turné ve stejném roce. Do Prahy přijedou Seafret 27.února, kdy vystoupí v pražském Lucerna Music Baru. Vstupenky za 440 Kč + poplatky od 25. 10. 10:00 na pokladně a webu Lucerna Music Baru (na pokladně bez poplatků) a v sítích GoOut.cz, Ticketmaster a Tickestream. V případě nevyprodání vstupenek v předprodeji pak na místě v den koncertu za 540 Kč.

Po vydání jejich zcela nového singlu 'Fall' a léta plného živých vystoupení, včetně předskakování Lewisu Capaldimu, dnes Seafret oznámili turné po Velké Británii a Evropě, včetně show v londýnské O2 Shepherd’s Bush Empire. Turné bude pro fanoušky první příležitostí vidět živá vystoupení s novým materiálem z úplně nového alba Seafret „Most Of Us Are Strangers“, které vyjde 7. února.

Skupina z východní Yorkshire, složená z Jacka Sedmana a Harryho Drapera, se s novým singlem "Fall", který produkoval Ross Hamilton v Rocket Science Recording Studios, Glasgow, probudila.

Když už mluvíme o novém singlu, kapela k němu říká: „Někdy to vypadá, že se kolem vás zavírají všechny dveře. Můžete začít cítit, že ztrácíte srdce v tom, co děláte nebo kde jste ve svém životě. Singl "Fall" byl napsán kvůli překonávání tohoto pocitu a touze nikdy se nevzdat."

Song je doprovázen dalším neuvěřitelným videem režiséra Stuarta Alexandra, který režíroval také jejich předchozí videa pro singly Monsters a Loving You.

Seafret dosáhli impozantních 300 miliónů streamů napříč Spotify a Apple a 170 miliónů zhlédnutí na YouTube. Absolvovali tour společně s Hozier, Jamesem Bayem, Kodaline a Jake Buggem.

Ticketportal