LSH : BOSÉ NOHY V PARKU

7.8.2019, 20:00 – 22:00

Mezi novomanžely to správně jiskří, ať už se hádají či milují!

LSH : BOSÉ NOHY V PARKU

BOSÉ NOHY V PARKU
Romantická komedie nejen o lásce

Líbánky skončily. Mladí novomanželé Corie a Paul se vydávají na dlouhou trať každodenní manželské rutiny a začínají si budovat společné hnízdečko lásky.
Jde o to, jak přežít první společnou noc v maličkém nezařízeném bytě v pátém poschodí bez výtahu, kde není ani postel a kam zatéká a fičí a nefunguje topení. Jak vůbec přežít vztah a život ve dvou, když protiklady se jak známo přitahují?
Zatímco ona řeší špagety s úžasnou omáčkou z mořských plodů připravené v krajkovém negližé, jeho vzrušuje spíš právnický případ, který mu jako začínajícímu advokátovi svěřili.
Do příběhu mladých novomanželů brzy vstupuje jejich soused, exotický sukničkář Victor a Coriina konzervativní matka Ethel, která znovu zahoří mateřskou láskou. Manželství zažívá opravdový křest ohněm.
Bosé nohy v parku nabízí úžasnou podívanou na první novomanželské trable, které jsou ale podány s takovým vtipem a nadhledem, že se divák baví od začátku až do konce. Mezi Paulem a Corií to zkrátka správně jiskří, ať už se hádají či milují.
Hrají:  Rudolf Hrušínský, Veronika Freimannová, Radúz Mácha, Anna Linhartová / Karolína Vágnerová
Autor: Neil Simon
Režie: Kateřina Iváková
http://www.letniscenaharfa.cz/porad/1385-bose-nohy-v-parku/

Ticketportal

Newsletter

Chcete pravidelně dostávat novinky do Vaší e-mailové schránky? Přihlaste se k odběru newsletteru.