STING & SHAGGY

16.11.2018, 20:00 – 22:00

Sting & Shaggy přivezou v listopadu do Fora Karlín (nejen) svoje společné album!

Cena vstupenky: vstupné jednotné 2390 Kč
STING & SHAGGY
  • Adresa:
    Pernerova 652/55
    Praha 8 186 00

Po úspěšném evropském letním turné a severoamerickém podzimním turné představí Sting & Shaggy své společné živé dynamické vystoupení i ve třech východoevropských městech a jedním z nich bude naše hlavní město. Spojení dvou umělců, které bylo podle médií považováno za jedno z nejočekávanějších v rámci tohoto roku, nabídne nejen písně z nedávno vydaného společného alba “44/876“, ale i spojení obou hvězd na jejich neslavnějších hitech.

Sting a Shaggy zpočátku spojili své síly k nahrání nové písně "Don‘t Make Me Wait" (která debutovala na první příčce Billboard digital reggae singles chart), a to jako poctu karibským zvukům, které ovlivnily oba umělce. Z výsledku byli natolik nadšení, že spolupráce skončila nahráváním celého alba, které je plný radostné a vzrušující melodické hudby. Názvem desky hudebníci odkazují na příslušné telefonní kódy zemí (44 pro Spojené království, Stingovo místo narození a 876 pro Jamajku, rodiště Shaggyho). 44/876 tak vzdává čest hluboce zakořeněné lásce obou pro Jamajku - rodiště Shaggy a zemi, kde Sting napsal takové klasické hity jako "Every Breath You Take“.

Stinga a Shaggyho na nadcházejícím 44/876 Tour doprovodí Stingovou hudebníci ‪Dominic Miller‬‬‬ (kytara), ‪Josh Freese‬ (bicí) a Rufus Miller (kytara) a dále pak členové kapely Shaggyho Melissa Musique (doprovodné vokály), Gene Noble (doprovodné vokály) a Kevon Webster (klávesy).

Ticketportal