Štístko a Poupěnka - Jedeme na výlet

Sobota, 20.10.2018 10:00 | další termíny

Ahoj Broučkové!
Tak a je tady naše zbrusu nové představení, ve kterém vám zazpíváme nejnovější písně z našeho prvního DVD filmu - Jedeme na výlet.

Štístko a Poupěnka - Jedeme na výlet

Ahoj Broučkové!
Tak a je tady naše zbrusu nové představení, ve kterém vám zazpíváme nejnovější písně z našeho prvního DVD filmu - Jedeme na výlet. Společně se naučíme, co se má a co ne s písničkou Jojojo nenene, zalítáme si s Letí neletí, pomůžeme Budulínkovi, nepustíme zlého vlka ke kůzlátkům s písničkou Vlk a kůzlátka, vytvoříme největší Stonožku Ponožku, dokonce přijede i Vodník Brekeke a možná si Káča zatančí s čertem... A protože my, broučkové, Umíme cokoli, budeme tančit na písničky: Bláznivý den, Tanči tanči a Elo elo veselo! Po představení nebude chybět autogramiáda a společné focení.
Takže pojďte na výlet s námi!
Těšíme se na vás! Vaši Štístko a Poupěnka

Délka představení je cca 60 minut. Představení je vhodné pro děti od 2 let.
Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete
zakoupit on-line přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
Další info:
Každá osoba (dospělý i každé dítě bez omezení věku) musí mít platnou vstupenku!
Do sálu z bezpečnostních a kapacitních důvodů pouštíme jenom tolik osob, kolik je míst v sálu. Záleží nám na bezpečnosti a pohodlí našich broučků!
Vozíčkáři a držitelé průkazu ZTP/P: po zakoupení vstupenky a předložení průkazu ZTP/P u vstupu před akcí bude vstupenka na místě v plné výši proplacena zpět.
Bezbariérový přístup ANO:Benešov, Břeclav, Havlíčkův Brod, Chomutov, Jihlava, Karlovy Vary, Kolín, Litvínov (na vyžádání), Olomouc, Písek, Praha (Městská knihovna), Uherský Brod, Vratislavice, Zlín
Bezbariérový přístup NE:
Blansko, Brno (Scala), Česká Lípa, České Budějovice, Havířov, Hradec Králové, Jablonec, Jindřichův Hradec, Kadaň, Karviná, Kladno, Litoměřice, Mělník, Most, Opava, Orlová, Ostrava, Pardubice, Plzeň, Praha (Dlabačov), Příbram, Ústí nad Labem, Valašské Meziříčí

Ticketportal

Termíny