XV. ProART 2018 festival na zámku Valtice

23.7.2018, 23:59 – 28.7.2018, 23:59

Již potřetí se uskuteční v areálu "Unesco zámku ve Valticích" multižánrový workshop festival ProART. Snahou je oživit tyto nádherné historické prostory tvůrčím duchem tance, divadla, zpěvu a psaní pod vedením renomovaných profesionálů. 

Cena vstupenky: , , ,  Kč

Umělecké dílny jsou určeny profesionálům i amatérům bez omezení věku či jiné formy "diskriminace". Cílem je projít během několika dnů tvůrčí intenzivní cestou hledání, nacházení, uměleckého setkávání a sdílení a představit výsledek širšímu publiku i sobě navzájem. Důležitým aspektem je současně poznat práci odlišných uměleckých odvětví a propojit je do komplexního jevištního celku. Smyslem je intenzivně prožítý čas v menší skupině studentů, kteří v oddělených ateliérech pracují s tématickým zadáním a připravují pod dohledem lektorů společné nadžánrové představení, které bude letos uvedeno v zámeckém barokním divadle 28. 7. Kombinace dílen je vítaná a cenově výrazně zvýhodněná. Přihlásit se můžete i Vy.

Aktualizované informace najdete také přímo na stránkách pořadatele https://www.proart-festival.cz/cz/valtice-2018/ a zde se můžete také přihlásit na workshopy.

Trailer k festivalu ProART Festival_Svobode_umeni_trailer_01.mp4