XV. ProART Festival 2018 - Čtyři ženy mezi řečí v zámeckém divadle

26.7.2018, 19:30 – 23:59

Již potřetí se uskuteční v areálu "Unesco zámku ve Valticích" multižánrový workshop festival ProART. Snahou je oživit tyto nádherné historické prostory tvůrčím duchem tance, divadla, zpěvu a psaní pod vedením renomovaných profesionálů. 

Cena vstupenky: 200 Kč, , ,  Kč

XV. ProART Festival 2018

Umělecké dílny jsou určeny profesionálům i amatérům bez omezení věku či jiné formy "diskriminace". Cílem je projít během několika dnů tvůrčí intenzivní cestou hledání, nacházení, uměleckého setkávání a sdílení a představit výsledek širšímu publiku i sobě navzájem. Důležitým aspektem je současně poznat práci odlišných uměleckých odvětví a propojit je do komplexního jevištního celku. Smyslem je intenzivně prožítý čas v menší skupině studentů, kteří v oddělených ateliérech pracují s tématickým zadáním a připravují pod dohledem lektorů společné nadžánrové představení, které bude letos uvedeno v zámeckém barokním divadle 28. 7. Kombinace dílen je vítaná a cenově výrazně zvýhodněná. Přihlásit se můžete i Vy.

Aktualizované informace jsou na stránkách pořadatele https://www.proart-festival.cz/cz/valtice-2018/.

 

Ve čtvrtek 26. července proběhne v rámci ProART festivalu představení v zámeckém divadle

4 ženy mezi řečí: spisovatelka Tereza Boučková, tanečnice Miřenka Čechová, zpěvačka Radka Fišarová a herečka Veronika Žilková v doprovodu Martina Dvořáka v rozhovorech o životě