Gringo: Zelená Pilule

5.4.2018, 12:30 – 19.4.2018, 23:10

V této velmi černé komedii si počestný americký obchodník Harold Soyinka (David Oyelowo) vyjede na projížďku a po překročení mexické hranice věci naberou nečekaný spád. Když se Harold zaplete s mexickými narkobarony, mezinárodními žoldáky a americkým úřadem pro boj s narkotiky DEA, překročí tenkou hranici mezi slušným občanem a zločincem.

Gringo: Zelená Pilule

V této velmi černé komedii si počestný americký obchodník Harold Soyinka (David Oyelowo) vyjede na projížďku a po překročení mexické hranice věci naberou nečekaný spád. Když se Harold zaplete s mexickými narkobarony, mezinárodními žoldáky a americkým úřadem pro boj s narkotiky DEA, překročí tenkou hranici mezi slušným občanem a zločincem. A když se snaží zůstat naživu na jednom z nejnebezpečnějších míst na světě, vyvstává otázka: vězí tento obyčejný muž až po uši v problémech nebo má vše plně pod kontrolou?(Vertical Ent.)

Akční / Drama / Komedie
USA, 2018, 110 min

Režie: Nash Edgerton
Scénář: Anthony Tambakis, Matthew Stone
Kamera: Eduard Grau
Hudba: Christophe Beck
Hrají:
David Oyelowo, Charlize Theron, Amanda Seyfried, Joel Edgerton, Thandie Newton, Michael Angarano, Kenneth Choi, Sharlto Copley, Harry Treadaway, Theo Taplitz, Yul Vazquez, Carlos Corona, Alan Ruck, Melonie Diaz, Diego Cataño, Rodrigo Corea, Hector Kotsifakis, Bashir Salahuddin, Hernán Mendoza, Horacio Garcia Rojas, Paris Jackson

Gringo: Zelená Pilule