Upozornění

V souvislosti se zrušením většiny akcí, bohužel nemůžeme ručit za správnost termínů akcí uvedených na kdykde.cz.  Děkujeme za pochopení.

Koncert Fragile (SK) v Moravských Budějovicích

10.9.2015, 19:30 – 21:30

Vokální formace Fragile funguje pod vedením dirigenta a producenta Braňa Kostku a tvoří ji známé osobnostiz televizních seriálů, divadelních, muzikálových produkcí či TV show: Helena Krajčiová, Soňa Norisová, Kamil Mikulčík, Vilo Csontoš a skvělí zpěváci Jana Golisová, Svetlana Rymarenková a Slavo Košecký.

Věnují se interpretaci známých světových rock - pop - hitů v působivých a velmi zajímavých originálních a cappella aranžmá - bez hudebních nástrojů. Všechno co uslyšíte je opravdu tvořeno jen hlasem a ústy interpretů v komorním a cappella provedení. Čistě vokální, jisté instrumentální prvky se v jejich hlasech uplatňují jako rytmická opora.
Repertoár koncertu skupiny Fragile tvoří písně světových i domácích interpretů jako: Queen, Sting, John Lennon, Richard Müller, Karel Gott, Jason Mraz, Lorde, The Flying Pickets, Pharell Williams, Leonard Cohen, The Real Group a dalších.
Fragile patří nejen ke slovenské, ale bez nadsázky i k evropské špičce. I proto reprezentovali Slovenskou republiku na výstavě Expo 2008 v Zaragoze či účinkovali jako předkapela Suzanne Vega a Take 6 - desetinásobným držitelem prestižního ocenění Grammy. Vystoupili také na koncertech Karla Gotta. V roce 2013 a 2014 Fragile absolvovali dvě mimořádně úspěšná turné s československou legendou a zlatým slavíkem Richardem Müllerem pod názvem "Hlasy".

Vstupenky můžete zakoupit též on-line přímo na ticketportal.cz
a ihned vytisknout v pohodlí svého domova - HOMEtickets!!

ZTP/P info:
Moravské Budějovice: bezbariérový přístup zajištěn, vozíčkáři na zvláštní místa, držitelé průkazu ZTP/P se slevou 50%, doprovod držitele průkazu ZTP/P (jedna osoba) se slevou 50%

Slevy jsou k dispozici na prodejních místech Ticketportal i přímo na ticketportal.cz - slevu zvolte v nákupním košíku.