Chapeau Rouge - program na březen 2015
Chapeau Rouge 3 patra! 4 bary! 3 stage! Galerie!
Každý den DJ's, koncerty nezávislých kapel, performance, projekce, multimediální projekty, divadlo a další divnosti.
Podporujeme barovou, taneční a sub – kulturu. Legendární Chapeau Rouge již od roku 1919.
1. NE/ SUN Dance Club: SUNDAY RHYTHM DJ Tráva tech-house
2. PO/ MON MAD MAD MONDAY
Dance Club: DJs Fatty M. & friends electro funk, techno, minimal
Chapeau Bar: DJs Petr K. & Kuba Kubicek house
3. ÚT/ TUE Dance Club: PARTYLICIOUS DJane Lu Michell & DJ Australan hip hop, rnb, funky
Chapeau Bar:
BAR LIVE CONCERT: Los Chilakillerz (mex) reggae-jazz fusion
Underground Club: SPIN DJs Face & Filip Dee deep house, indie dance
4. ST/ WED inteGREAT: Erasmus Party ČVUT
Dance Club: DJ Durane (bolivia) & Suultuul (can) reggaeton, funky
Chapeau Bar: DJ Royal D house, electro
Underground Club:
LIVE CONCERT: The Nes Nation (fr) + Overlan Inn + Ghost of You (fr) rock, psychadelic, road trip hop
after concert: DJs Hlava & HMK & Mark B & PHVN dubstep
5. ČT/ THU CALLE 8
Dance Club: DJs Komandante (guatemala) & Durane (bolivia) & Selecto (gua) latino, mash-ups
Chapeau Bar: DJ Akrom funky house
Underground Club:
LIVE CONCERT: The Thrashing Machine + DKV progressive thrash
after concert: DJs Segment feat. Citty live! & Tempa & Fred Czital b2b Yan techno
6. PÁ/ FRI YZO SHOW
Dance Club: Jägermeister DJs LU2 & Fox & Nowis partyshit
Chapeau Bar: DJ Fatty hip hop, funk
Underground Club:
LIVE CONCERT: Jimmy Dickson (křest alba) & Logic & Jackpot & Lvcas Dope & CBCH
& Darewin & Young Tay x Hasan x PEATYF & 1337 KLAN & Rusty & Pedro rap, hiphop
7. SO/ SAT Dance Club: CREATIVE DJs PAVEL BIDLO & Deivis & Subgate
& Rob Smile & Akrom & Nkyp house, minimal
Chapeau Bar: Bastard DJs bastard pop
Underground Club:
LIVE CONCERT: Nouzovej východ + Hello Officer! + Osm Setin Bez Jídla pop punk, rock
after concert: TRASH GANG Them Darned Teenagers & PEACHES’n’CREAM (swe, kaz) electro, riot
8. NE/ SUN Dance Club: SUNDAY RHYTHM DJ Synaptik synth, house, electro
9. PO/ MON Dance Club: CHAPEAU CONNECTIONS DJs Fatte & Zerwox hip hop, urban
Chapeau Bar: MONDAY FUNDAY DJs Petr K. & Kuba Kubicek house
10. ÚT/ TUE Dance Club: PARTYLICIOUS DJane Kristee & DJ Maztah hip hop, rnb, funky
Chapeau Bar:
BAR LIVE CONCERT: Atares (int) latino
Underground Club:
LIVE CONCERT: Animé rock
after concert: SPIN DJs Squib & Denzik house music
11. ST/ WED Dance Club: ARCADE DJs Ark & THM live deep house, techno
Chapeau Bar: SOUL LOOP DIGGIN DJ Glazy soul, jazz, funk
Underground Club:
LIVE CONCERT: LAKE MALAWI indie pop
after concert: DUBSTEP WEDNESDAYS DJs Hlava & Flux dubstep, hip hop
12. ČT/ THU Dance Club: BARRIO LATINO merengue, reggaeton
DJs Lazaro (cuba) & El Niño (mex) & Daniel (colombia)
Chapeau Bar: DJ Strýček Míša eclectic
Underground Club:
LIVE CONCERT: We Fall As One (fr) + Desort + Chasing Christy + Hero From Zero hardcore
after concert: DJ Dead Sailor (mandrage) electrobreaks riot music
13. PÁ/ FRI Dance Club: SHEEXY HOUSE DJs Tazz & Biodan & Macio house
Chapeau Bar: DJ Liquid A eclectic mix
Underground Club:
LIVE CONCERT: TBA tba
after concert: THE THRILLEST DJs Mark B & HMK & PHVNE & Restage & MC Ahmed
dubstep, trap
14. SO/ SAT Dance Club: MOOMBAH…WHAT?! DJs Selecta Doc (ger) & Chong X & Babylon Rocker moombahton
Chapeau Bar: MUZIKZOOM DJ Radek Honc (expresradio) soulful house
Underground Club:
LIVE CONCERT: The Mistress alternative
after concert: ESCAPE ESC DJs techno, deep
15. NE/ SUN Dance Club: BENG BENG DJs Wwera & Acustic Terrorist electro
16. PO/ MON MAD MAD MONDAY
Dance Club: DJs Fatty M. & friends electro funk, techno, minimal
Chapeau Bar: DJs Petr K. & Kuba Kubicek house
17. ÚT/ TUE Dance Club: PARTYLICIOUS DJane Lu Michell & DJ Lipi hip hop, rnb, funky
Chapeau Bar:
BAR LIVE CONCERT: Spyder rock
Underground Club: SPIN DJs Joao Silva (it) & Mike Corner tech-house
18. ST/ WED Dance Club: EMERGENCY DJs Oliver Egry (sk) & Junior Jan & Danny Mathew tech-house
Chapeau Bar: DJ Romario & Joe Harper (live jawharp) rare latino
Underground Club:
LIVE CONCERT: Pasta Machine pure disco
after concert: DUBSTEP WEDNESDAYS DJs Kalamanzi & Sixty P Beatz & Hlava dubstep, grime
19. ČT/ THU ERASMUS
Dance Club: DJs Orgasmus & Josh & X-otic & Jinxy Grooves happy dance music
Chapeau Bar: DJs IM Cyber & Akira hous
Underground Club:
LIVE CONCERT: Prime Services + Audiomemy + Šodó crossover
after concert: Erasmus DJs students music
20. PÁ/ FRI BASS DROP
Dance Club: LUKE HASSAN (uk) & Fatty M & Novinski & Tezet
& MagNet & Golden Cat & Ollie Torr live deep, house, techno
Chapeau Bar: Prag:matics Crew & Blofeld reggae,ragga,dub
underground Club:
LIVE CONCERT: Kapitáni Průmyslu + Mayen alternative rock, dream pop
after concert: COOKIE MONSTA (uk) & Low Tact & Hlava
& Target 1 & Meph & Furious Freaks & No Cure & S-BisH dubstep, trap, dnb
21. SO/ SAT Dance Club: BE AT: Christian Vance live (aus) & Mike Callander (aus) & Schwa & Ark
house, techno
Chapeau Bar: DAVAJ SOUND DJ Danny Hell & live musicians worldbeat
Underground Club:
LIVE CONCERT: Cela pro Klárku + Ice-scream + Wosa punk
after concert: CLASSIC IX White Mice (black bay) d’n’b, electro
22. NE/ SUN Dance Club: BREAKPOINT DJs Yannick & Rescue breaks, house
Underground Club: PRAVĚK EXPERIMENTAL NIGHT
LIVE CONCERT: Allochiria (grc) + Uncle Grasha’s Flying Circus + Ryvulet (ger) + King Keporkak + BadBadness + Smuteční slavnost post metal, nu core, postrock
23. PO/ MON Dance Club: CHAPEAU CONNECTIONS DJs Ba2s & Mach-All hip hop, urban
Chapeau Bar: MONDAY FUNDAY DJs Petr K. & Kuba Kubicek house
24. ÚT/ TUE NATION 2 NATION
Dance Club: N2N DJs Crew dance music
Chapeau Bar: DJs Awacs & Synaptik nu disco. deep house
Underground Club: N2N DJs Crew dance music
25. ST/ WED Dance Club: LAZY LIZARD DJ Tráva tech-house
Chapeau Bar: Cabaret Maňana latino
Underground Club: DUBSTEP WEDNESDAYS DJs S-bish (fr) & Prag:matics Crew & Hlava
dubstep, dub, trap
26. ČT/ THU CALLE 8
Dance Club: DJs Komandante (guatemala) & Durane (bolivia) & Selecto (gua)
latino, mash-ups, house
Chapeau Bar: DJane J. Kománková eclectic
Underground Club: SOURCE OF NOISE QOTA DJanes electrotrash
27. PÁ/ FRI BOUNCE! BOUNCE!
Dance Club: KAY & TVZEX <sunshine> riot set
Chapeau Bar: DJ Ed Bass electro, breaks
Underground Club:
LIVE CONCERT: The Brain Waves post rock, indie, electronica
after concert: Them Darned Teenagers electro rave
28. SO/ SAT Dance Club: NIGHTPHUNK DJs EDDIE RICHARDS (uk) & Lucas Hulan
& Kirill Astra (rus) & Korzares (rus) house, deep house
Chapeau Bar: HOT STEP MELA DJ Gadjo.cz worldbeat
Underground Club:
LIVE CONCERT: Straposféra hard rock
after concert: REVOLUTION 909 ABAB DJs techno
29. NE/ SUN Dance Club: SUNDAY RHYTHM DJ Formi house
30. PO/ MON inteGREAT: Erasmus Party ČVUT
Dance Club: DJ Durane (bolivia) reggaeton, funky
Chapeau Bar: DJs Petr K. & Kuba Kubicek house
Underground Club: DJs Scarface & Roccaflex Crew hip hop, urban
31. ÚT/ TUE Dance Club: PARTYLICIOUS DJanes Battle Lady & Lu Michell hip hop, rnb, funky
Underground Club: SPIN DJs Anna Myschkin & Aitcher Clark deep house, indie dance
Start: Club 21:00 Live Concerts 19:30 Bar 12:00 / weekends 16:00
INFO: Web: www.chapeaurouge.cz Tel.:+ 420 222 316 328 E-mail: [email protected]