Tajemství - strhující muzikál vypráví o naději a o skutečné lásce - Divadlo Kalich

2.11.2018, 19:00 – 3.11.2018, 20:45

Druhý muzikál Daniela Landy Tajemství si v ničem nezadá s ohlasy na autorův první titul, kultovního Krysaře. CD s písněmi z muzikálu i DVD se záznamem celého představení byly oceněny Multiplatinovými deskami a kritika psala o výjimečném uměleckém počinu.

Tajemství - strhující muzikál vypráví o naději a o skutečné lásce - Divadlo Kalich
  • Adresa:
    Jungmannova 22/9
    Praha 1 110 00

Poutavý a napínavý příběh, v němž se prolínají doby dávno minulé se současností a fantazie s realitou. Eliška jako dítě slýchala dávný příběh, snila o Janovi a o velké lásce. Teď je z ní třicátnice, lékařka. A právě jí nevyšel další vztah. Vydává se tedy pro útěchu na chatu své kamarádky a znenadání se ocitá v podivném, nepochopitelném světě, kde všichni hrají jakousi tajemnou hru… … a kamínky pomalu začínají zapadat do mozaiky…

 Tajemství je napínavým mystickým příběhem, v němž se kolem hlavních hrdinů začínají dít nevysvětlitelné věci a oni postupně - společně s diváky - přicházejí na to, proč k těmto událostem dochází.

 Hrají: Lucie Vondráčková, Michaela Kuklová, Henrich Šiška, Ivan Vodochodský, Filip Blažek, Jan Maxián, Lucia Šoralová, Michaela Horká, Vladimír Marek, Ladislav Spilka, Tomáš Trapl, David Suchařípa, Antonín Moravec, Linda Finková, Elin Špidlová, Michal Pleskot, Richard Tesařík, Jitka Charvátová aj.