Chapeau Rouge - program na prosinec 2014
Chapeau Rouge 3 patra! 4 bary! 3 stage! Galerie! Každý den DJ's, koncerty nezávislých kapel, performance, projekce, multimediální projekty, divadlo a další divnosti. Podporujeme barovou, taneční a sub – kulturu. Legendární Chapeau Rouge již od roku 1919.
Program klubu Chapeau Rouge
1. PO/ MON MAD MAD MONDAYS
Dance Club: DJs Arni & Fatty M. & T-Soy & 2-Close funky, house
Chapeau Bar: DJs Petr K. & Kuba Kubicek house
Underground Club:
LIVE CONCERT: My Baby Loves Voodoo indie funk
after concert: DJs Kiril & Super Glue trap, alternative, hype
2. ÚT/ TUE Dance Club: PARTYLICIOUS DJane Lu Michell & DJ Vichy hip hop, rnb, funky
Chapeau Bar:
BAR LIVE CONCERT: Son Caliente (cuba) latino
Underground Club: SPIN DJs Cejn & Toffa deep, breakbeat, psytrance
3. ST/ WED Dance Club: CUBISM DJs Luciano Courtois (mex) & Kuba Kubicek house
Chapeau Bar: Cabaret Maňana latino
Underground Club: DUBSTEP WEDNESDAYS DJs Hlava & Target1 & Hemmer dubstep
4. ČT/ THU Dance Club: EMERGENCY DJs Junior Jan & Danny Matthew & Mary C tech house
Chapeau Bar: DJ Akrom funky house
Underground Club:
LIVE CONCERT: Karolin-um rock
after concert: Strýček Míša rockotéka
5. PÁ/ FRI Dance Club: BARRIO LATINO merengue, reggaeton
DJs Lazaro (cuba) & El Niño (mex) & Daniel (colombia)
Chapeau Bar: DJ Advanced Martin chicago deep house
Underground Club:
LIVE CONCERT: Rehab + Jamaron + East Clintwood rock
after concert: TRASH GANG Them Darned Teenagers & PEACHES’n’CREAM (swe, kaz) electro rave
6. SO/ SAT Dance Club: DEAD HEAD DJs Click Joe & Pluge & Wetrix & Spigl & Daho tech-house
Chapeau Bar: DJ Slovak house
Underground Club:
LIVE CONCERT: John Wolfhooker rock'n'roll, rock
after concert: HIPSTER KILLER DJs Wwera & Acustic Terrorist electro, moombahton
7. NE/ SUN Dance Club: FINE BEATS DJ Synaptik synth, house, electro
8. PO/ MON Dance Club: CHAPEAU CONNECTIONS DJs Fatte & Zerwox hip hop, urban
Chapeau Bar: MONDAY FUNDAY DJs Petr K. & Kuba Kubicek house
9. ÚT/ TUE Dance Club: PARTYLICIOUS DJanes Lu Michell & Kristee hip hop, rnb, funky
Chapeau Bar:
BAR LIVE CONCERT: Los Chilakillerz (mex) reggae-jazz fusion
Underground Club: SPIN DJs Mr. Hat & Electric Lover & Adam Jensen pumping house
10. ST/ WED Dance Club: ARCADE DJs Aala & Ark deep, house, techno
Chapeau Bar: DJane J. Kománková eclectic mix
Underground Club:
LIVE CONCERT: I, The Breather (us) + Shoot The Girl First (fr) + Novelists (fr) + The Truth Is Out There metalcore
after concert: DUBSTEP WEDNESDAYS DJs Hlava & Tezet dubstep
11. ČT/ THU ERASMUS
Dance Club: DJs Orgasmus & Josh & X-otic & Jinxy Grooves happy dance music
Chapeau Bar: DJ Fatty M. old school funky, hip hop
Underground Club: Erasmus Mad DJs Company student dance orgasm
12. PÁ/ FRI BASS DROP
Dance Club: Fatty M & Novinski & Tezet & MagNet house, tech, future trap
Chapeau Bar: Prag:matics crew reggae, dub, raggajungle
Underground Club:
LIVE CONCERT: Hopes Die Last (it) + Despite My Deepest Fear (uk) + Abyss, Watching Me + Lostinmind (sk) + Look Across The River screamo rock, metalcore
after concert: DJs London Nebel (ger) & Low Tact & Hlava & S-Bish (fr) & Furious Freaks & No Cure dubstep, trap, dnb
13. SO/ SAT Dance Club: TECHNO.CZ NIGHT DJs TAKAAKI ITOH (jap) & Aitcher Clark & Reznyk & Synaptik & Subgate techno
Chapeau Bar: HOT STEP MELA DJ Gadjo.cz worldbeat
Underground Club:
LIVE CONCERT: Satsuki (jap) pop, rock
after concert:THE THRILLEST DJs HMK & Mark B & Tezet & PHVNE dubstep, trap
14. NE/ SUN Dance Club: BREAKPOINT DJ Yannick breaks, house
15. PO/ MON Dance Club: CHAPEAU CONNECTIONS DJs Royal D & Watra hip hop, house, electro
Chapeau Bar: MONDAY FUNDAY DJs Petr K. & Kuba Kubicek house
Underground Club: FREESTYLE MONDAYS
LIVE CONCERT & DJs & MCs: Jean Paul Qassier + Neplatna identita.sk + MC Ready
+ The cupcake collective + Flowe & DJ Fatte + hoste open mic jam & live band
16. ÚT/ TUE Dance Club: PARTYLICIOUS DJane Lu Michell & DJ Ramel hip hop, rnb, funky
Chapeau Bar:
BAR LIVE CONCERT: Spyder rock
Underground Club: FTVS Party vol. 4
LIVE CONCERT: Algorytmus + Nouzovej východ + The Desperate pop rock
after concert: SPIN DJs Andrew Matta & Aitcher Clark & Synaptik techno, electro
17. ST/ WED Dance Club: COME IN DJs Segment & Binar techno
Chapeau Bar: DJ Goldstar funky, soul, rare grooves
Underground Club:
LIVE CONCERT: Caffeine + JegR metal-rock’n‘roll
after concert: DUBSTEP WEDNESDAYS DJs Hlava & LU2 dubstep
18. ČT/ THU Dance Club: LAZY LIZARD DJ Tráva tech-house
Chapeau Bar:
BAR LIVE CONCERT: La Descarga Salsa Orchestra (int) salsa
after concert: DJ Schwa disco mix
Underground Club: SOURCE OF NOISE QOTA DJanes electrotrash
19. PÁ/ FRI Dance Club: SHEEXY HOUSE DJs Tazz & Biodan & Animal Print (mex) house
Chapeau Bar: DJ Radek Honc (expresradio) soulful house
Underground Club:
LIVE CONCERT: Skywalker + The Green River Burial (ger) + No Chance of Recovery + Black Bay hardcore
after concert: SMASH UP! Hiffi & Jacob <Skyline MC&DJ> & White Mice (black bay)
dnb, electro, dubstep
20. SO/ SAT Dance Club: CALLE 8 DJs Komandante (guatemala) & Durane (bolivia) & Selecto (gua) latino pop, mash-ups, house
Chapeau Bar: DJ Liquid A eclectic mix
Underground Club:
LIVE CONCERT: Hello Brian (sk) rock’n’roll pop
after concert: REVOLUTION 909 ABAB DJs new dance music
21. NE/ SUN Dance Club: BENG BENG DJs Wwera & Acustic Terrorist electro
Underground Club: DNB LEAGUE XMASS T-Shirt Session
LIVE CONCERT & DJs: 3LOGIT & DJs Suki & Basstien & VirCz & Binja & Avenues & Saym & Bristol Massacre live dnb, dubstep
22. PO/ MON Dance Club: CHAPEAU CONNECTIONS DJs Ba2s & Busteraz hip hop, urban Chapeau
Bar: MONDAY FUNDAY DJs Petr K. & Kuba Kubicek house
Underground Club:
LIVE CONCERT: Hill Up And Down + Madafaka + Beast Within The Sound +Sights post-hc, metalcore
23. ÚT/ TUE Dance Club: PARTYLICIOUS DJane Lu Michell & DJ Bony hip hop, rnb, funky
Underground Club: SPIN DJs Face & Marky P. deep, acid
24. ST/ WED Dance Club: BE AT: XMASS DJs Schwa & Ark & Korzares & Alex Neivel house, techno
Chapeau Bar: BE AT: XMASS DJ Elad (israel) eclectic beats
Underground Club: DUBSTEP WEDNESDAYS DJs Hlava & Zlej Produkt & Gory Ruffian & Restage & LU2 & Them Darned Teenagers & Furious Freaks & The Thrillest & Shock’O & Speedy dubstep, trap, electro rave
25. ČT/ THU Dance Club: EXTRAORDINARY DJs 2K & Animal Print (mex) house, breaks
Chapeau Bar: DJ Romario & Joe Harper (live jawharp) rare latino
Underground Club: CRAZY BLAZE DJ Jakobeen alternative dance music
26. PÁ/ FR BOUNCE! BOUNCE!
Dance Club: KAY & TVZEX <sunshine> & SKITSNYGG (us) riot set
Chapeau Bar: DJ Ed Bass electro, breaks
Underground Club: Them Darned Teenagers electro rave
27. SO/ SAT Dance Club: NIGHTPHUNK DJs TOMAS TESLA & Lucas Hulan & Lillou
& Malcao & Introspect Deep house
Chapeau Bar: DJ Craig Hampson (uk) funky, latino house
Underground Club: [ESC] DJs Xalph & Andre & Emotions without title techno, new beats
28. NE/ SUN Dance Club: LAZY LIZARD DJs Tráva & Risto tech-house
Chapeau Bar: BASTARD DJs J. Kománková & O. Formánek bastard pop
Underground Club: PRAGGA!RAGGA! DJs Raggamuffin Whiteman (b) & Babylon Rocker reggae
29. PO/ MON Dance Club: COLORFUL HOUSE DJs Shahrukh (pakistan) & Dan Cooley & Chuck & Dada house, eth
Chapeau Bar: MONDAY FUNDAY DJs Petr K. & Kuba Kubicek happy house
Underground Club: ORGANIKA DJs Ghándí & Audiot minimal, house
30. ÚT/ TUE Dance Club: CREATIVE DJs IM Cyber & Subgate & Tgt & Rob Smile & Nkyp minimal
Chapeau Bar: DAVAJ SOUND DJs Pozor (hu) & Danny Hell worldbeat
Underground Club: SPIN DJs Pat Heart & Anna Myschkin & Synaptik deep house
31. ST/ WED SILVESTR 2014 house, funky, hip hop, urban, dubstep, classic hits
special drinks & decoration & performance
Dance Club: DJs Schwa & Lucas Hulan & Kuba Kubicek & Yannick & Formi
Chapeau Bar: DJs Fatte & Lu Michell
Underground Club: DJs Hlava & Low Tact & Novinski & Bass Drop DJs
FENESTER | výloha pro současné umění nová vernisáž každý měsíc
Start: Club 21:00 Live Concerts 19:30 Bar 12:00 / weekends 16:00
INFO: Web: www.chapeaurouge.cz Tel.:+ 420 222 316 328 E-mail: [email protected]