Upozornění

V souvislosti s postpandemickou situací a řadě zrušených akcí si raději ověřujte konání akcí u jejich pořdatelů. Bohužel stále nemůžeme ručit za správnost termínů uvedených na kdykde.cz. Děkujeme za pochopení.

Kultura, zábava, sport, to vše ve Vsetíně!

30.6.2020 – 12.7.2020, 23:59

Vsetínské kulturní léto pokračuje v plném proudu. Tento týden, se ve čtvrtek na Dolním náměstí můžete těšit na vystoupení kapel DOCELA & LEDACO, hned poté bude následovat letní kino, tentokrát film Aladin.

Kultura, zábava, sport, to vše ve Vsetíně!

Pro rodiny s dětmi ale i všechny ostatní, je tu regionální hra, POZNÁVÁME VALAŠSKO. Sbírejte razítka (tlapky) medvěda Jury a zapojte se do slosování o skvělé ceny. Poznejte naše krásné Valašsko trochu jinak!

Své vrcholy na kole můžete zdolávat díky cykloturistickému projektu, Vrchařské koruně Valašska. Držitelem VKV se stává každý biker, který v daném období zdolá na jízdním kole všech 20 předepsaných vrcholů. www.vkv-bike.cz Nebo se zajet vyřádit do Bike arény Vsetín v Semetíně či odpočinout na Cyklostezku Bečvu.

Na vsetínském zámku se můžete pokochat výstavou fotografií – ASANACE MĚSTA VSETÍN nebo výstavou historických kočárků – AŽ PŘILETÍ ČÁP. A to zdaleka není všechno!